Krzesła z podłokietnikami, foteliki.  

 • Nowoczesny fotel B-1807 lava marki Fameg charakteryzujący się prostą formą łączącą w sobie cechy klasyczne z nowoczesnością. Fotel wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego, a siedzisko i oparcie jest w pełni tapicerowane tkaniną lub skórą. Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie fotela w niepowtarzalnym...

 • Piękny, nowoczesny fotel B-1801 arch swoją formą nawiązujące do klasyki. W mocnych podcięciach podstawy widać inspirację arkadami, klasyczną architekturą. Kolekcja modeli 1801 arch to nie tylko eleganckie krzesła do restauracji, czy hotelu, to doskonałe meble, które podkreślą charakter domowego zacisza.

 • Nowoczesny, elegancki fotel B-1622 rino marki Fameg, wykonany z giętej sklejki i litego drewna bukowego lub dębowego.Gięte oparcie fotelika płynnie przechodzi w podłokietniki, a tył oparcia eksponuje piękno naturalnego materiału jakim jest sklejka. Ten wygodny i solidny fotel to eleganckie krzesła do hotelu, czy restauracji oraz doskonałe meble, które...

 • Nowoczesny, wygodny fotel B-1621 marki Fameg o prostej formie, z charakterystyczną drewnianą ramą dodającą krzesłu lekkości i dynamiki.  Mnogość wybarwień i tkanin umożliwia zaprojektowanie fotela w niepowtarzalnym wykończeniu, a jego prosta, klasyczna forma sprawia, iż jest to idealne krzesło do salonu, jadalni czy biura.

 • Nowoczesne i oryginalne krzesło z podłokietnikami B-1403 wyróżniające się kubistyczną, zdecydowaną formą. Model ten wykonany może być z drewna dębowego lub bukowego, siedzisko twarde lub wykończone tkaniną. Idealne dla osób poszukujących nowoczesnych kształtów w eleganckim wydaniu.

 • Wygodne, klasyczne krzesło z podłokietnikami o prostej formie nawiązujące do linii krzeseł giętych. Idealnie prezentuje się w stylowych salonach oraz w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Model B-1107 znakomicie nadaje się do eleganckiej restauracji czy hotelu, jak również do domowego zacisza.

 • Nowoczesny fotelik o prostej formie. Model B-1405 może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko krzesła twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny fotelik charakteryzujący się prostą formą. Krzesło B-1320 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny fotelik charakteryzujący się prostą formą. Krzesło B-0955 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Wygodny, miękki fotel, dopasowany do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Stabilna, mocna konstrukcja. Krzesło B-1222 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko i oparcie tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin. 

 • Nowoczesne, wygodne krzesło z podłokietnikami B-1501 o prostej formie. Model ten wykonany jest z drewna bukowego, wykończone miękką tapicerką dostępną z szerokiej oferty tkanin obiciowych. Idealne dla osób poszukujących nowoczesnych kształtów w eleganckim wydaniu.

 • Drewniany fotel gięty. Krzesło B-1406 wykonane jest z litego drewna bukowego wybarwianego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. Siedzisko dostępne w formie tapicerowanej - obicie do wyboru z bogatej oferty tkanin. Wykończenie siedziska: twarde, tapicerowane. (do wyboru)

 • Nowoczesne krzesło z podłokietnikami B-1319 wyróżniające się minimalizmem formy i ciekawym kształtem. Model ten wykonany jest z drewna bukowego barwionego na wybrany kolor spośród bogatej palety wybarwień. Siedzisko może być twarde lub wykończone miękką tapicerką dostępną z szerokiego wachlarza tkanin. Fotelik B-1319 idealnie sprawdzi się w nowoczesnych...

 • Wygodne, klasyczne krzesło z podłokietnikami o prostej formie, któremu niebanalnej elegancji dodają ozdobne pinezki. Dzięki mocnej konstrukcji, model ten znakomicie sprawdzi się zarówno w eleganckiej restauracji i hotelu, jak i w domowym zaciszu. 

 • Wygodne, klasyczne krzesło o prostej formie nawiązujące do linii krzeseł giętych. Idealnie prezentuje się w stylowych salonach oraz w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Model B-0811 znakomicie nadaje się do eleganckiej restauracji czy hotelu, jak również do domowego zacisza.

 • Wygodne, nowoczesne krzesło z podłokietnikami o prostej formie. Komfort użytkowania zapewniają wyprofilowane oparcie i miękkie, tapicerowane siedzisko. Fotelik B-1224 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko i oparcie tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny fotelik charakteryzujący się prostą formą. Krzesło B-9449 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Wygodne, tradycyjne krzesło z podłokietnikami B-1102/1 o łagodnych liniach, wykonane z drewna bukowego. Komfort użytkowania zapewniają specjalnie wyprofilowane oparcie oraz miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko. Kolor drewna do wyboru spośród szerokiej palety wybarwień, siedzisko może być tapicerowane (bogata oferta tkanin) bądź twarde.

 • Nowoczesny fotelik B-1523 o łagodnej linii i okrągłych nóżkach, nawiązujący do klasyki i jednocześnie wychodzący naprzeciw aktualnym trendom we wzornictwie. Specjalnie wyprofilowane i zaokrąglone oparcie wraz z podłokietnikami zapewniają komfort i wygodę wypoczynku. Doskonale będzie się prezentował w nowoczesnych wnętrzach, a odważny dobór kolorów tkanin...

 • Nietuzinkowy fotelik z ciekawym oparciem w kształcie owalnego okręgu, zestawionym z prostokątnym szerokim siedziskiem. Krzesło B-1202 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień oraz kryjących emalii. Siedzisko twarde lub tapicerowane - obicie do wyboru z bogatej oferty tkanin.

 • Nowoczesny fotelik nawiązujący  do klasycznych kształtów. Kanciaste wykończenia wielu drewnianych elementów łagodzą siedzisko i oparcie, wymodelowane na kształt opływowych kadłubów łodzi. Krzesło B-1209 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na dowolny kolor spośród bogatej palety wybarwień oraz kryjących emalii. Siedzisko i oparcie tapicerowane -...

 • Fotelik Wave to niezwykle wygodna propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesność i jakość wykonania. 

 • Oslo - wygodny fotel uszak z wysokim oparciem, idealnie nadający się na długie zimowe wieczory do czytania książek. Możliwość wyboru dębowych nóżek (ponad 20 kolorów) oraz ponad 800 tapicerek do wyboru.

 • W pełni drewniane, twarde na oparciu i siedzisku krzesło z podłokietnikiem. Wygodnie profilowane oparcie i profilowane siedzisko , pełna powierzchnia drewna, elegancko wygięty podłokietnik to cechy charakterystyczne tego niezwykłego modelu.

 • Krzesło Melton to bardzo ciekawa propozycja w naszej ofercie. To model utrzymany jest w linii nowoczesnej i minimalistycznej. Niejeden może w nim odnaleźć nawiązania do odnowionego stylu retro. Rzucająca się w oczy drewniane oparcie o gładko wypolerowanej powierzchni sprawia wrażenia surowości i dystansu.

 • Elegancki fotel uszak MBL-FT-2110 w klasycznym stylu, wsparty na drewnianych ozdobnych nóżkach, z wywiniętymi na zewnątrz bokami, wysokim oparciem i miękkimi zagłówkami. Wykończony może być tkaniną brudo-, plamoodporną, czy efektowną plecionką, w wielu kolorach do wyboru.

 • Krzesło z podłokietnikiem Girona to smak stylowej elegancji zawartej w jednej eleganckiej bryle. Krzesło wykonane z litego drewna bukowego bądź dębowego, które można wybarwić w pełnej palecie kolorów.  Siedzisko zostało otapicerowane starą metodą na sprężynach, dzięki czemu jeszcze bardziej został podkreślony klasyczny charakter krzesła. 

 • Krzesło Budrio to produkt dla amatorów wyszukanego stylu. Zachowane w ludwikowskim stylu pasuje zarówno do toaletki, salonu jak i restauracji. 

 • Model Canino to kolejny przykład udanej ewolucji klasycznego krzesła w kierunku fotela kancelaryjnego. Model należy do linii klasycznej ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane...

 • Krzesło Pavio z podłokietnikami z wielkiej rodziny krzeseł stylowych charakteryzuje się szerokim siedziskiem wykonywanym starą metodą na sprężynach. Wysokie twarde wyprofilowane  oparcie z misternie wyfrezowanym środkiem daje razem nie zapomniany i długotrwały komfort siedzenia w każdym salonie.Krzesło produkujemy na zmówienie z litego drewna bukowego...

 • Krzesło stylowe krzesło VERCELLI z podłokietnikami wykonane całkowicie z litego drewna bukowego lub dębowego z wysokim tapicerowanym oparciem i siedziskiem na sprężynach dający niezapomniany komfort siedzenia. Sprężyny w siedzisku zapewnią długotrwałą ochronę przed zniekształceniem siedziska.

Krzesła z podłokietnikiem

Krzesła pokojowe to prawdziwa gratka dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój. Jednymi z najczęściej wybieranych krzeseł pokojowych są krzesła z podłokietnikami i krzesła tapicerowane, które z całą pewnością mogą zastąpić fotele czy małe foteliki z podłokietnikami. 

Nowoczesne krzesła z podłokietnikami łączą ze sobą szyk drewna i nowoczesność użytych tkanin. Niektóre sklepy meblowe dają klientowi możliwość doboru odpowiedniej tkaniny, a nawet drewna z którego zostanie on wykonany, po to, aby krzesło mogło stać się główną ozdobą pokoju.

Do tych sklepów oczywiście zalicza się i nasz salon meblowy w Warszawie - Odysea Meble. Dzięki różnym kształtom i wzorom możemy praktycznie dostosować ofertę dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Jeśli poszukujesz małych foteli, czy krzeseł z poręczami zdecydowanie musisz odwiedzić nasz sklep meblowy. 

Klient może przebierać w ponad 800 różnych tkaninach - welury, plecionki, tkaniny palmoodporne (tkaniny magic home, aquaclean, czy easy clean) to niewielka część naszej kolekcji . Jeśli zamierzasz zastąpić duże fotele, małymi zgrabnymi krzesłami z podłokietnikiem nie wahaj się, odwiedź nasz salon meblowy w Warszawie. 

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.