Narożniki, narożniki rozkładane - możliwość modeli pod konkretny wymiar !
 

Narożniki

Narożnik - mebel wielozadaniowy. Gwarantuje doskonały wypoczynek po ciężkim dniu pracy, zbierze całą rodzinę w jednym miejscu, stanie się centrum towarzyskich spotkań, a gdy trzeba przeobrazi się w łóżko sypialniane.

Narożniki z funkcją spania to bez wątpienia nowoczesne meble ze względu na swoją wielofunkcyjność. Łączy w sobie wygodę łóżka sypialnianego z pojemnikiem na pościel z nowoczesnością, wkomponowując się nie tylko w designerskie pomieszczenia, ale również w klasycznie urządzone mieszkania.

Spośród szerokiego wachlarza asortymentu, które oferuje nasz salon meblowy na szczególną uwagę zasługują narożniki, które mogą Państwo dobrać pod konkretny wymiar, jak np narożnik modułowy Boston, o niebanalnym designie, dostępny aż w czterech rozmiarach czy zgrabny, wygodny narożnik rozkładany Totti, który dostępny jest aż w ośmiu rozmiarach.

Możliwość wyboru rozmiaru jest doskonałym rozwiązaniem dla klienta, który ceni sobie nowoczesne meble i chce dopasować meble do siebie pod każdym możliwym kątem. Bez wątpienia te ponadczasowe meble do salonu znajdą uznanie zarówno w oczach minimalisty, stonowanego klasyka jak i osoby otoczonej rodziną, która stawia na wielofunkcyjność i wielozadaniowość wybieranych mebli

  • Miejsca parkingowe

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

    Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

    Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.