Narożniki, narożniki rozkładane - możliwość modeli pod konkretny wymiar !
 

 • Niezwykle wygodny i komfortowy narożnik modułowy Boston, o niebanalnym designie, doskonale podkreśli charakter każdego wnętrza, niezależnie czy jest to nowoczesne mieszkanie, czy klasyczny salon. Ponad 10 różnych wymiarów i kombinacji.

 • Zgrabny i wygodny narożnik rozkładany Calgary z pojemnikiem na pościel, o prostej formie, wsparty na drewnianych nóżkach. Dla podniesienia komfortu wypoczynku użyto połączenia sprężyn bonelowych z wysokiej jakości pianką wysokoelastyczną HR.

 • Wyjątkowo wygodny przeznaczony do spania codziennego narożnik PLUSSO występuje w wersjach prawo- i lewostronnej. Posiada funkcję spania typu DLK oraz pojemnik na pościel.

 • Bardzo wygodny rozkładany narożnik Contata, o prostej pufiastej formie. Model na drewnianych nóżkach, wykończony może być tkaniną gładką, wełnianą, plamoodporną lub efektowną plecionką.

 • Efektowny i super wygodny narożnik rozkładany Cove, o prostej formie, wsparty na metalowych, chromowanych, walcowatych nóżkach. By uzyskać wyjątkowy efekt wygody w poduchach siedziskowych zastosowano bardzo grubą warstwę pianki wysokoelastycznej HR wspartej na sprężynie falistej. Dodatkowo narożnik Cove został, dla zwiększenia ozdoby, obszyty efektownym...

 • Narożnik i system CHICAGO składa się z 30 elementów, z których złożysz pufę, sofy oraz narożniki. Narożniki mogą posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. Meble CHICAGO są synonimem nowoczesnego wypoczynku. Rozłożyste siedziska, profilowane oparcia zwieńczone regulowanymi zagłówkami, duże poręczne boki – zapraszają do zajęcia ulubionej pozycji i...

 • Zgrabny, nieduży narożnik rozkładany LEKKA w stylu skandynawskim, na wyższych, drewnianych nóżkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik z funkcją spania LEKKA dobrze się prezentuje w każdym wnętrzu i jest wygodnym miejscem odpoczynku dla całej rodziny.

 • Nowoczesny narożnik CHILLO z wygodnymi oparciami wyposażony został w regulowane zagłówki, które podnoszą komfort użytkowania.

 • Narożnik ROSARIO wyróżnia się lekkością i modnym designem. Narożnik posiada funkcję spania do codziennego użytku i pojemnik. Wyposażono go w nowoczesne, regulowane w wielu poziomach zagłówki.

 • Narożnik CAMPANA posiada funkcję spania i pojemnik na pościel w otomanie. Dodatkowo wyposażony jest w regulowane zagłówki , które podnoszą komfort wypoczynku.

 • System modułowy TOLEDO składa się z 33 elementów, z których złożysz pufę, fotel, sofy i narożniki. Wszystkie te meble wyróżniają się uniwersalnym, o nieprzemijającej urodzie, wzornictwem, jak też wysoką użytecznością.

 • Narożnik RELAXO posiada, regulowane zagłówki, pojemnik na pościel w otomanie oraz elektryczną funkcję relaks.

 • Narożnik SALTO wyróżnia się lekkością i modnym designem. Narożnik nie posiada funkcji spania i pojemnika na pościel. Wyposażono go w nowoczesne,regulowane w wielu poziomach zagłówki.

 • Narożnik TUCO występuje w wersjach prawo- i lewostronnej. Nie posiada funkcji spania ani pojemnika na pościel. TUCO wyróżniają obszerne ruchome poduchy oparciowe oraz zwracające uwagę pikowania na siedziskach.

 • Narożnik TUCUMAN to wygodny i elegancki mebel. Wyposażony został w luźne poduszki zarówno na oparciach, jak i na siedziskach.

 • Narożnik PILAR występuje w wersjach prawo i lewostronnej. Może posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. PILAR to prawdziwa uczta dla oczu i błogi relaks dla całego ciała. Forma i wymiary narożnika oferują niebywałą przestrzeń służącą dziennemu odprężeniu i nocnemu odpoczynkowi.

 • Narożnik Tigra to nowoczesny system składający się z 29 elementów, z których złożysz pufę, fotel, sofy i narożniki. Sofy i narożniki mogą być wyposażone w funkcję spania i pojemnik na pościel. Zagłówek jest elementem dodatkowym, można go zamontować wszędzie tam gdzie jest w danej chwili przydatny.

 • Narożnik MERLO występuje w wersjach prawo i lewostronnej. Może posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. Nowoczesne, bezpretensjonalne wzornictwo narożnika pasuje do różnorodnych aranżacji. Szerokie, rozłożyste siedziska oraz odpowiednio wyprofilowane oparcia pozwalają swobodnie usiąść czy też się położyć.

 • Narożnik CHICA to wygodny, miękki mebel o szerokich bokach i obszernej otomanie.

 • Narożnik BOLIVAR jest meblem multifunkcyjnym. Posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, regulowane oparcia i podłokietniki. Jako opcja wyposażenia dostępne są regulowane zagłówki.

 • Narożnik FALA występuje w wersjach prawo- i lewostronnej. Może posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. Dostępna wersja MINI ma proporcjonalnie zmniejszone wymiary. Odpowiednie profilowanie szezlonga nadaje całemu meblowi atrakcyjny i luksusowy wygląd.

 • Zgrabny, wygodny narożnik rozkładany Totti, o prostej formie, wsparty na metalowych nóżkach, wykończony może być tkaniną wełnianą, plamoodporną lub efektowną plecionką. Całości indywidualny charakter nadają tapicerskie szwy: dwuigłowy, lamówka czy też szew francuski - do wyboru.

 • Narożnik Batuta posiada funkcję spania i pojemnik na pościel.

 • System modułowy CLASSICO składa się z 32 elementów, z których złożysz fotel, sofy i narożniki. System ten jest prawdziwym hitem i liderem list sprzedaży od wielu lat. Czemu zawdzięcza taką popularność? Klasycznemu wzornictwu oraz dostępności wielu elementów.

 • Elegancki i wytworny narożnik rozkładany Consul nawiązujący swoim kształtem do stylu angielskiego. Wywinięte na zewnątrz oparcia, miękkie poduchy, całość wsparta na drewnianych nóżkach - to wszystko nadaje mu nie tylko szyku, ale sprawi, że przyjemnie zrelaksujesz się po ciężkim dniu...

 • Narożnik SHADOW występuje w wersjach prawo i lewostronnej. Nie posiada funkcji spania i pojemnika na pościel. Jest jednym z nowocześniejszych narożników. SHADOW wyposażony jest w zagłówki z kilkustopniową regulacją, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych upodobań.

 • Narożnik JAMAICA występuje w wersjach prawo- i lewostronnej. Może posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. JAMAICA to uniwersalny i wszechstronny mebel wypoczynkowy. Uniwersalny kształt oraz subtelne dekoracje – w postaci odmiennych kolorystycznie obszyć – są jego estetycznymi wyznacznikami.

 • Mały, zgrabny narożnik rozkładany Poco, o prostej formie, wsparty na drewnianych nóżkach. Wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i trwały. Na siedzisku użyto unikatowej technologii pocket-bonell, która zapewnia niezwykłą wygodę wypoczynku oraz komfort spania jak na materacu sypialnianym.

Narożniki

Narożnik - mebel wielozadaniowy. Gwarantuje doskonały wypoczynek po ciężkim dniu pracy, zbierze całą rodzinę w jednym miejscu, stanie się centrum towarzyskich spotkań, a gdy trzeba przeobrazi się w łóżko sypialniane.

Narożniki z funkcją spania to bez wątpienia nowoczesne meble ze względu na swoją wielofunkcyjność. Łączy w sobie wygodę łóżka sypialnianego z pojemnikiem na pościel z nowoczesnością, wkomponowując się nie tylko w designerskie pomieszczenia, ale również w klasycznie urządzone mieszkania.

Spośród szerokiego wachlarza asortymentu, które oferuje nasz salon meblowy na szczególną uwagę zasługują narożniki, które mogą Państwo dobrać pod konkretny wymiar, jak np narożnik modułowy Boston, o niebanalnym designie, dostępny aż w czterech rozmiarach czy zgrabny, wygodny narożnik rozkładany Totti, który dostępny jest aż w ośmiu rozmiarach.

Możliwość wyboru rozmiaru jest doskonałym rozwiązaniem dla klienta, który ceni sobie nowoczesne meble i chce dopasować meble do siebie pod każdym możliwym kątem. Bez wątpienia te ponadczasowe meble do salonu znajdą uznanie zarówno w oczach minimalisty, stonowanego klasyka jak i osoby otoczonej rodziną, która stawia na wielofunkcyjność i wielozadaniowość wybieranych mebli

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.