Stoły okrągłe - stoły rozkładane, do jadalni, drewniane.  

 • Okrągły stół rozkładany Senzo, nawiązujący do klasyki, jednakże utrzymany w stylu nowoczesnym. Stół jest wykonany ze szlachetnego drewna bukowego lub dębowego. Dostępny szeroki wachlarz kolorów: od drewna naturalnego, kolory czereśniowe, orzechowe, do kolorów wenge. Stół możemy także wykonać w kolorach krytych białych lub czarnych lub w dowolnych kolorach...

 • Nowoczesny, stół okrągły rozkładany ORBI marki Paged Meble, o lekkim wyglądzie, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych. Dzięki 4 dodatkowym wkładom z niewielkiego, kompaktowego stołu można uzyskać długi stół rozkładany aż do 300 cm, umożliwiający tym samym przygotowanie uroczystości dla większej rodziny lub znacznej grupy przyjaciół.

 • Stół Kenzo - stół okrągły rozkładany drewniany, w stylu nowoczesnym, skandynawskim. Stół wykonany ze szlachetnego drewna bukowego lub dębowego. Dostępna pełna gama kolorystyczna, od drewna naturalnego, kolory czereśniowe, orzechowe, do kolorów wenge. Stół możemy także wykonać w kolorach krytych białych lub czarnych lub w dowolnych kolorach z palety RAL.

 • Torre to okrągły stół rozkładany lub nierozkładany w stylu skandynawskim, rozkładany nawet do 270 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Na co dzień nieduży, zgrabny stół rozkładany o średnicy 95 cm lub 110 cm, a po włożeniu 4 wstawek osiąga długość nawet 270 cm, dzięki czemu można ugościć dużą grupę przyjaciół, czy też liczną rodzinę.

 • Okrągły, rozkładany stół ST-0931 na prostych nogach, z 2 wkładami. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein, kolorystyka do wyboru.

 • Nowoczesny stół okrągły rozkładany ARGO producenta Paged Meble, o lekkim wyglądzie, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych. Stół drewniany Argo wykonany jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości, a szeroka gama kolorów drewna do wyboru daje możliwość nadania mu indywidualnego charakteru oraz dopasowania do pozostałych mebli w...

 • SENALES Stół rozkładany ST-1703 okrągły firmy Fameg to kolekcja mebli z elementami wykonanymi z litego drewna. Jest nowoczesna, bo tak została zaprojektowana. Na zewnątrz elegancka,wewnątrz dobrze poukładana. Dyskretna w bieli i minimalistyczna w antracycie. Naturalna, świetlista i... przyjemna w dotyku. Nowa kolekcja mebli dedykowana jest do salonu i...

 • Camilla to okrągły stół rozkładany lub nierozkładany w stylu vintage, rozkładany nawet do 270 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Na co dzień nieduży, zgrabny stół rozkładany o średnicy 95 cm lub 110 cm, a po włożeniu 4 wstawek osiąga długość nawet 270 cm, dzięki czemu można ugościć dużą grupę przyjaciół, czy też liczną rodzinę.

 • Funkcjonalny, okrągły stół GABRIEL na prostych nogach, rozkładany do 260 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru wg wzornika.

 • Gaspar to okrągły stół rozkładany  nawet do 310 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Na co dzień nieduży, zgrabny stół rozkładany o średnicy 110 cm, a po włożeniu 4 wstawek osiąga długość nawet 310 cm, dzięki czemu można ugościć dużą grupę przyjaciół, czy też liczną rodzinę.

 • Funkcjonalny, okrągły stół FILIP na prostych nogach, rozkładany nawet do 270 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Na co dzień nieduży, zgrabny stół rozkładany o średnicy 95 cm lub 110 cm, a po włożeniu 4 wstawek osiąga długość nawet 270 cm, dzięki czemu można ugościć dużą grupę przyjaciół, czy też liczną rodzinę.

 • Duży, okrągły stół rozkładany NOVIA z 2 lub 4 wkładami. Stół wsparty jest na jednej podwójnej nodze, która przy rozkładaniu stołu rozdziela się na 2 części i rozsuwa się razem z blatami, zapewniając stabilność mebla. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego. Kolorystyka do wyboru spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Piękny stylowy, okrągły stół Covinio  100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • Piękny stylowy, okrągły stół Torvar 100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • Piękny stylowy, okrągły stół Almer 100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • Lity, okrągły stół rozkładany TND-2014 nawiązujący do stylu skandynawskiego, wykonany z drewna dębowego - nogi, blat i wkładka lite drewno dębowe. Stół ma średnicę 120 cm, a po rozłożeniu osiągnie wielkość 120x170 cm, co pozwoli swobodnie usiąść  nawet 6 osobom. Dobór kolorów spośród szerokiej palety wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pozostałych...

 • Funkcjonalny, okrągły stół MORENO charakteryzuje się nowoczesną stylistyką. Wsparty jest na metalowej, czarnej podstawie, a blat wykonany jest z naturalnych oklein dębowych lub bukowych (do wyboru). Szeroka gama wybarwień drewna sprawia, że z łatwością dopasujemy stół do pozostałych mebli w naszym wnętrzu.

 • Lekki stolik kawowy STK-1804 candy o ażurowej konstrukcji z owalnym blatem 50x60 cm, wykonany z drewna bukowego lub dębowego. Swoją lekką formę, detale o miękkich liniach, które prezentują piękno naturalnego drewna, zawdzięcza połączeniu metody tradycyjnego gięcia drewna z najnowszą technologią cyfrowej obróbki.

 • Lekki stolik kawowy STK-1805 candy o ażurowej konstrukcji z okrągłym blatem o średnicy 60 cm, wykonany z drewna bukowego lub dębowego. Swoją lekką formę, detale o miękkich liniach, które prezentują piękno naturalnego drewna, zawdzięcza połączeniu metody tradycyjnego gięcia drewna z najnowszą technologią cyfrowej obróbki.

 • Camilla to okrągły stolik okolicznościowy w stylu vintage, na smukłych, okrągłych nóżkach. Stolik wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego oraz naturalnych fornirów bukowych lub dębowych barwionych na dowolny kolor z szerokiej palety barw. 

 • Zgrabny okrągły stolik kawowy Tag o średnicy 60 cm, wykonany z drewna dębowego. Blat lity klejony, obrzeże fazowane. Solidne drewniane nogi, dodatkowo wzmocnione konstrukcją krzyżową pod blatem, gwarantują stabilność w trakcie użytkowania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wybarwień drewna można dopasować stolik do innych mebli w salonie.

Stoły okrągłe

Stoły okrągłe drewniane czy stoły okrągłe rozkładane charakteryzują się niebagatelnym wzornictwem i dużej klasy funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów okrągłych i owalnych również na jednej nodze. Oferujemy stoły w szerokiej palecie rozmiarów i wybarwień. Wygodne i unikalne systemy rozkładania podkreślą prestiż każdego miejsca a naturalne drewno odda piękno każdego wnętrza.

Posiadamy pełną gamę rozmiarów takich stołów. Najmniejsze funkcjonalne stoły, to stoły do kawiarni o średnicy 80 cm - stoły raczej na jednej nodze wykonane z litego drewna bukowego, to np. stoły restauracyjne firmy Fameg. Do mniejszych pomieszczeń, polecamy już stoły okrągłe rozkładane o średnicy 90 cm, jednakże lepiej kupować takie stoły w miarę możliwości na jednej nodze ze względu na niewielkie odległości pomiędzy nogami, jeśli byśmy chcieli zakupić taki stół na czterech nogach.

Średnica 100 cm daje już większą swobodę wyboru, tu już mamy całą paletę stołów okrągłych do jadalni zarówno na czterech jak i na jednej nodze. Największe polecane stoły okrągłe to 120 cm , możemy też w razie czego wykonać stoły pod wymiar o większej średnicy, jednakże do tego typu rozmiarów potrzeba już bardzo dużego pomieszczenia. Zapraszamy od naszych salonów meblowych by zapoznać się z ofertą stołów okrągłych

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.