Pełny Lity Dąb  

Solidne, dębowe meble to ozdoba każdego salonu lub pokoju dziennego. Takie meble nie tylko pięknie się prezentują, ale również są gwarancją doskonałej jakości, którą możesz się cieszyć przez wiele lat. Kolekcja Nena dąb olejowany to kilkanaście nowoczesnych mebli, opartych o tradycyjną stylistykę.

Naszą intencją było stworzenie mebli eleganckich, ale w pełni funkcjonalnych, które można wpasować w dowolne wnętrze bez względu na jego aranżację. Nena to propozycja mebli bukowych oraz dębowych. Obie części kolekcji opierają się na tej samej stylistyce, sposobach wykończenia frontów oraz zastosowaniu tych samych, metalowych uchwytów.

W skład zestawu dębowego wchodzą szerokie komody, przedzielone na trzy segmenty. Można zdecydować się na wersję niższą i podwyższoną o przeszkloną witrynę. W bardzo podobnej stylistyce wykonany jest kredens, posiadający wiele wygodnych wnęk, zamykanych drzwiczkami. Nena to także prosta, minimalistyczna półka o zaokrąglonych krawędziach oraz regały i witryny.

Mogą one z powodzeniem eksponować szkło w salonie lub jadalni. Zestaw powiększono o kilka propozycji szafek do RTV o różnych kombinacjach szuflad i półek. Kolekcja dąb olejowany charakteryzuje się nie tylko nienaganną estetyką, ale również solidnym wykonaniem.

Meble o wyraźnie zaznaczonym usłojeniu mogą stanowić bazę do rozmaitych aranżacji od tradycyjnych po wiejskie, czy też nawiązujące stylistyką do motywów prowansalskich. Przy produkcji mebli stosujemy sprawdzone od lat techniki zabezpieczania drewna. Meble z kolekcji dąb olejowany można konserwować przeznaczonymi do tego środkami unikając preparatów chemicznych.

Olej roślinny naturalnie konserwuje drewno, jednak nie tworzy na jego powierzchni nieprzepuszczalnej powłoki. Dzięki temu meble "oddychają", jednak jeśli ulegną namoczeniu, należy je wysuszyć. Meble olejowane pięknie prezentują się przy naturalnym oświetleniu. Zaleca się nie stawiać ich w pobliżu źródła ciepła.

  • Miejsca parkingowe

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

    Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

    Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.