Paged Meble  

 • Nowoczesny, wytrzymały stół rozkładany CRUDO, wykonany z litego drewna dębowego. Dzięki dwóm wkładom chowanym pod blatem stół można rozłożyć nawet do 260 cm.

 • Dębowy, prostokątny stół rozkładany VITO z Paged Meble, o łagodnie zaokrąglonych krawędziach i nowoczesnej formie, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych. Stół jest rozkładany, posiada 2 wkłady po 50 cm chowane pod blatem.

 • Prostokątny, solidny stół rozkładany LOREM marki Paged Meble, wykonany z drewna i naturalnych oklein bukowych lub dębowych, o delikatnie zaokrąglonych krawędziach. Stół charakteryzuje się blatem, który w formie złożonej nie jest podzielony, tylko posiada jednolitą powierzchnię. Rozmiar stołu Lorem:   dł. 125-185 cm, szer. 85 cm, wys. 76 cm

 • Dębowy stół rozkładany UNIVERSAL 2 firmy Paged Meble, z możliwością rozsunięcia aż do długości 460 cm, umożliwiającej bezproblemowe ugoszczenie wieloosobowej rodziny. Stół drewniany wykonany jest z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych, a trwałe i solidne prowadnice oraz specjalny system rozkładania oparty na zastosowaniu podwójnych nóg...

 • Nowoczesny, stół okrągły rozkładany ORBI marki Paged Meble, o lekkim wyglądzie, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych. Dzięki 4 dodatkowym wkładom z niewielkiego, kompaktowego stołu można uzyskać długi stół rozkładany aż do 300 cm, umożliwiający tym samym przygotowanie uroczystości dla większej rodziny lub znacznej grupy przyjaciół.

 • Nowoczesny stół okrągły rozkładany ARGO producenta Paged Meble, o lekkim wyglądzie, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych. Stół drewniany Argo wykonany jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości, a szeroka gama kolorów drewna do wyboru daje możliwość nadania mu indywidualnego charakteru oraz dopasowania do pozostałych mebli w...

 • Nowoczesny, prostokątny stół dębowy CRAFT 1 producenta Paged Meble, charakteryzujący się prostą linią i pięknym drewnianym blatem. Jest to stół rozkładany, posiada 2 dodatkowe wkłady chowane pod blatem, które umożliwiają jego rozsunięcie do 205 lub 250 cm długości. Idealny stół do kuchni, salonu lub jadalni.

 • Nowoczesny, prostokątny stół rozkładany MONTANA II producenta Paged Meble, wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych, wyróżniający się masywnym wyglądem oraz delikatnymi metalowymi wstawkami umiejscowionymi przy blacie. Dwa dodatkowe wkłady chowane pod blatem umożliwiają rozsunięcie stołu do długości 185 lub 230 cm.

 • Funckjonalny, nowoczesny stół drewniany April z wysuwaną szufladą producenta Paged Meble, charakteryzujący się lekkim wyglądem. Wykonany z drewna dębowego i naturalnych fornirów dębowych, z możliwością wyboru koloru z szerokiej palety wybarwień. Stół April świetnie się sprawdzi jako funkcjonalny stół do jadalni, czy też jako tradycyjny stół kuchenny.

 • Nowoczesny, masywny stół rozkładany Birmingham marki Paged Meble, wykonany z drewna dębowego i fornirów dębowych. Stół jest rozkładany, posiada dodatkowe 2 wkłady chowane pod blatem, które umożliwiają rozłożenie stołu do 230 cm długości. Idealny stół do jadalni, salonu lub kuchni.

 • Prostokątny stół rozkładany MAGNETIC z pełnym blatem, marki Paged Meble, wykonany z drewna i naturalnych oklein dębowych. Stół posiada 2 wkłady, chowane pod blatem, dzięki którym może się rozłożyć do 170 lub 210 cm. Stół Magnetic świetnie się sprawdzi jako funkcjonalny, rozkładany stół do jadalni, czy też jako tradycyjny stół kuchenny.

 • Prostokątny stół rozkładany VASCO nawiązujący do stylu skandynawskiego, wykonany z drewna dębowego - nogi, blat i wkładki lite drewno dębowe. Dzięki dwóm wkładom chowanym pod blatem, stół rozsunie się do 220 cm długości, co pozwoli swobodnie usiąść  nawet 10 osobom. Dobór kolorów spośród szerokiej palety wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do...

 • Kwadratowy, dębowy stół rozkładany Emil z firmy Paged, o prostej formie, po rozłożeniu osiąga długość 180 cm. Stół wykonany jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości, a dzięki szerokiej palecie wybarwień drewna możemy mu nadać indywidualny charakter oraz dopasować go do pozostałych mebli w naszym wnętrzu. 

 • Funkcjonalny, kwadratowy stół rozkładany Paola marki Paged, z 4 wkładkami, dzięki którym rozłoży się nawet do 280 cm długości. Wykonany z drewna bukowego, dębowego oraz naturalnych fornirów bukowych lub dębowych barwionych na różne kolory spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Okrągły stół rozkładany TONDO nawiązujący do stylu skandynawskiego, wykonany z drewna dębowego - nogi, blat i wkładka lite drewno dębowe. Stół ma średnicę 120 cm, a po rozłożeniu osiągnie wielkość 120x170 cm, co pozwoli swobodnie usiąść  nawet 6 osobom. Dobór kolorów spośród szerokiej palety wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pozostałych mebli w...

 • Wygodne krzesło Vasco marki Paged nawiązujące do stylu skandynawskiego, wykonane z drewna dębowego, siedzisko i oparcie tapicerowane. Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie krzesła w niepowtarzalnym wykończeniu.

 • Wygodne, eleganckie krzesło Arco marki Paged wykonane z drewna dębowego, siedzisko i oparcie tapicerowane. Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie krzesła w niepowtarzalnym wykończeniu.

 • Prosty, mały stół rozkładany Finezja marki Paged Meble, z pełnym lub szklanym blatem - do wyboru. Stół wykonany jest z drewna bukowego barwionego na wybrany kolor spośród wielu dostępnych (m. in. biały, czarny). Finezja to doskonały stół do salonu, przy którym możemy komfortowo ugościć nawet 8 osób.

 • Prostokątny stół rozkładany Family marki Paged Meble, dębowy, o prostej formie, rozkładany do 210 cm długości. Możliwość zamówienia koloru spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Nowoczesne, profilowane krzesło Linea 2 marki Paged. Krzesło wykonane jest z drewna dębowego barwionego na dowolny kolor z dostępnej palety wybarwień, Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych (m.in. brudo-, plamoodporne, plecionki, plusze, skóry).

 • Nowoczesne krzesło Corso charakteryzujące się prostą linią, wykonane z drewna dębowego lub bukowego, siedzisko i oparcie w pełni tapicterowane. Praktyczny uchwyt w górnej części oparcia ułatwia przenoszenie krzesła. Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie krzesła w niepowtarzalnym wykończeniu.

 • Prostokątny, rozkładany stół Corso o prostej formie, wykonany z drewna dębowego. Dzięki 2 wkładom, które na co dzień schowane są pod blatem, można rozłożyć stół do 203 cm długości, co pozwala na posadzenie przy nim 8-10 osób. Możliwość zamówienia koloru spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Funkcjonalny, kwadratowy stół rozkładany CORTES o lekkim wyglądzie, w rozmiarze 90x90 cm, wykonany z drewna dębowego, barwionego na różne kolory. Dzięki 2 dodatkowym wkładom z niewielkiego, kompaktowego stołu można uzyskać długi stół rozkładany do 180 cm.

 • Zgrabne i niezwykle wygodne krzesło Argo marki Paged zwraca uwagę swoją nietuzinkową formą. Wykonane z materiałów najwyższej jakości z wyjątkową starannością i dbałością o każdy detal. Zaokrąglone, tapicerowane oparcie i miękkie siedzisko zapewniają wysoki komfort siedzenia. Krzesło Argo doskonale będzie pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i...

 • Nowoczesne i zgrabne krzesło Aires marki Paged zwraca uwagę swoją nietuzinkową formą. Zaprojektowane przez Dario Polaco, charakteryzuje się pochyłymi podłokietnikami. Stelaż krzesła  wykonany jest z drewna dębowego barwionego na dowolny kolor z szerokiej gamy wybarwień. Dzięki bogatej kolekcji tkanin (800 tapicerek) możemy dopasować krzesła do pozostałych...

Firma Paged Meble to firma która od ...

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.