• Eleganckie łóżko tapicerowane Fiore typ 03 - Vero jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla są eleganckie pikowania na powierchni zagłówka, które wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane TOKYO, z wysokim, pikowanym guzikami wezgłowiem. Łóżko wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane BARCELONA, z wysokim wezgłowiem wykończonym gustownymi, podwójnymi pionowymi i poziomymi przeszyciami, które zastosowano również na przednim panelu mebla. Łóżko wsparte jest na eleganckich metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane SEUL, z wysokim wezgłowiem i 2 poduszkami, które dodadzą komfortu podczas wieczornego czytania. Łóżko sypialniane wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane NEW YORK, z wysokim, pikowanym wezgłowiem w elegancki wzór karo, który powtórzono również na przednim panelu łóżka. Łóżko wsparte jest na gustownych metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną.

 • Kontynentalne łóżko CORDOBA w nowoczesnym, skandynawskim stylu, z wysokim, prostym wezgłowiem wykończonym delikatną ramą. Łóżko wsparte jest na wysokich, drewnianych nóżkach, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także pozwalają dotrzeć do każdego miejsca pod łóżkiem. Szeroki wybór spośród wytrzymałych i eleganckich tkanin umożliwi nadanie modelowi...

 • Eleganckie, funkcjonalne łóżko kontynentalne BRISTOL to zestaw z 2 materacami i pojemnikiem na pościel. Wysokie wezgłowie charakteryzuje się głęboko pikowanym wzorem, wykonanym ręcznie. Wygodę i komfort wypoczynku zapewniają wytrzymałe materace. Nowoczesny design łóżka do sypialni BRISTOL w połączeniu z jakością wykonania to gwarancja satysfakcji i komfortu.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane TORONTO, z miękkim regulowanym pod różnymi kątami zagłówkiem, który jednocześnie może służyć jako praktyczny schowek na książkę, tablet, czy też inne drobiazgi. TORONTO to idealne łóżko do sypialni dla tych, którzy lubią przed snem poczytać książkę, sprawdzić na laptopie ostatnie wiadomości lub obejrzeć telewizję.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane BERLIN z wysokim, głęboko pikowanym wezgłowiem, które dodatkowo można ozdobić efektownymi kryształkami. Łóżko wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Dostępne są 2 wysokości zagłówka: 108 cm lub 138 cm. BERLIN to doskonałe łóżko do sypialni urządzonej w stylu...

 • Nowoczesne łóżko tapicerowane KOPENHAGA w stylu skandynawskim, z wysokim, pikowanym wezgłowiem wykończonym guzikami. Łóżko wsparte jest na wysokich, drewnianych nóżkach, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także pozwalają dotrzeć do każdego miejsca pod łóżkiem. Szeroki wybór spośród wytrzymałych i eleganckich tkanin umożliwi nadanie modelowi...

 • Eleganckie łóżko tapicerowane Fiore typ 01 - Vero jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla są eleganckie pikowania na powierchni zagłówka, które wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane PRAGA 2, z dwustronnym zagłówkiem. Dzięki wyjmowanym, dwukolorowym zagłówkom można w jednej chwili cieszyć się inną kolorystyką mebla. Łóżko do sypialni PRAGA 2 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy często lubią zmieniać wystrój wnętrza.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane MONTREAL 138, z wysokim, pikowanym w prostokąty wezgłowiem z delikatną obwódką. Nasze łóżko sypialniane wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Zarówno zagłówek, jak i przedni panel łóżka pikowane są w długie, poziome prostokąty. Dostępne są 3 wysokości...

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane MONTREAL 115 z wysokim, pikowanym w prostokąty wezgłowiem z delikatną obwódką. Nasze łóżko sypialniane wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Zarówno zagłówek, jak i przedni panel łóżka pikowane są w długie, poziome prostokąty. Dostępne są 3 wysokości...

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane MONTREAL 92 z pikowanym w prostokąty wezgłowiem z delikatną obwódką. Nasze łóżko sypialniane wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Zarówno zagłówek, jak i przedni panel łóżka pikowane są w długie, poziome prostokąty. Dostępne są 3 wysokości zagłówka: 92 cm,...

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane ROMA, z wysokim, regulowanym wezgłowiem. Nasze łóżko sypialniane  posiada solidną konstrukcję, wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Funkcjonalność i komfort w łóżku do sypialni ROMA zapewniają regulowane zagłówki. Takie rozwiązanie doceni każdy, kto lubi w...

 • Eleganckie, pikowane łóżko tapicerowane PARIS w stylu glamour, z wysokim, ozdobnym wezgłowiem. Nasze łóżko do sypialni wsparte jest na smukłych metalowych nóżkach oraz pokryte piękną, modną i wytrzymałą tkaniną. Dodatkowo można ozdobić łóżko kryształkami, które nadadzą mu niepowtarzalny wygląd.

 • Eleganckie, funkcjonalne łóżko kontynentalne LONDON, z 2 materacami i pojemnikiem na pościel. Wysokie wezgłowie jak i przedni panel łóżka przeszyte są ozdobnym i efektownym pikowaniem w stylu karo. Wygodę i komfort wypoczynku zapewniają wytrzymałe materace kieszeniowe, pokryte specjalnym, zdejmowanym pokrowcem z materiału antyalergicznego.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane Madryt, z wysokim, pikowanym wezgłowiem w elegancki wzór karo, który powtórzono również na przednim panelu łóżka. Łóżko wsparte jest na gustownych metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną. Dostępne są 2 wysokości zagłówka: 90 cm lub 105 cm.

 • Piękne, eleganckie łóżko kontynentalne WIENNA z wysokim, pikowanym wezgłowiem. Klasycznego charakteru nadaje zgrabnie zaokrąglone i pikowane wezgłowie oraz długa falbana wykańczająca ramę łóżka, tworząc tym samym swoistego rodzaju sukienkę.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane PRAGA, z dwustronnym zagłówkiem. Dzięki wyjmowanym, dwukolorowym zagłówkom można w jednej chwili cieszyć się inną kolorystyką mebla. Łóżko do sypialni PRAGA to idealne rozwiązanie dla tych, którzy często lubią zmieniać wystrój wnętrza.

 • Nowoczesne, funkcjonalne łóżko tapicerowane SPLIT, z wysokim wezgłowiem, efektownie tapicerowane przeplatającymi się tkaninami tworzącymi wzór szachownicy. Nasze łóżko sypialniane  posiada solidną konstrukcję, wsparte jest na metalowych lub drewnianych nóżkach oraz pokryte modną i wytrzymałą tkaniną.

 • Funkcjonalne, pojedyncze łóżko tapicerowane UNO z materacem, pojemnikiem na pościel i ruchomym zagłówkiem. Cechą charakterystyczną tego łóżka jest jego regulowany zagłówek oraz trwały materac ze sprężynami typu bonell lub kieszeniowymi (do wyboru), które umożliwią komfortowy sen i wypoczynek. Łóżko UNO wyposażone jest również w pojemnik na pościel z...

 • Funkcjonalne, pojedyncze łóżko tapicerowane Smart 2 z materacem, pojemnikiem na pościel i ruchomym zagłówkiem. Łóżko Smart 2 to funkcjonalny model, który idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach, pokojach młodzieżowych, dziecięcych oraz gościnnych.

 • Otwierana skrzynia / siedzisko FUNPraktyczna skrzynia / siedzisko (z pojemnikiem) dodatkowo podkreśli nieszablonowy wygląd łóżka tapicerowanego z naszej oferty jak również będzie służyło praktycznym rozwiązaniom w codziennym użytkowaniu.Skrzynia daje nam miejsce do siedzenia, pozwala ukryć nasze "skarby" takie jak kapcie, poduszki, piżamę czy nawet...

 • Materac Simple to materac piankowy, miękki/średniotwardy. Skala twardości: H2 - miękki do średniotwardy;

 • Materac Simple HR to materac piankowy, wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej typu HR, miękki. Skala twardości: H1/H2 - miękki.

 • Materac Spring to materac ze sprężynami bonellowymi, średniotwardy/twardy. Skala twardości: H3 - średniotwardy do twardy (typowy materac o najbardziej popularnej twardości, najbardziej klasyczny, stosunkowo twardy).

 • Materac Vital to materac ze sprężynami kieszeniowymi, średniotwardy. Skala twardości: H2 - miękki do średniotwardy (to twardość odpowiednia dla tych osób, które lubią spać na miękkim, ale już bezpiecznym dla kręgosłupa, materacu).

 • Materac Vital Plus to materac ze sprężynami kieszeniowymi i matą kokosową, średniotwardy/twardy. Skala twardości: góra materaca: H2 - miękki do średniotwardy, dół materaca: H3 - średniotwardy do twardy.

Łóżka

Łóżka do sypialni to nie tylko meble wypoczynkowe, które pozwolą Państwu zrelaksować się po ciężkim dniu, ale również ozdoba dla każdego pokoju sypialnianego. Nasz salon meblowy oferuje Państwu nie tylko szeroki wybór łóżek w różnym stylu z najwyższej jakości materiałów, ale również dobór odpowiednich materacy. Bez względu na kolorystykę i model, łóżko tapicerowane do sypialni nada każdej, nawet najmniejszej sypialni szyku i klasy. Łóżka tapicerowane do sypialni różnią się między sobą kolorem, wielkością, kształtem oraz dodatkami dobieranymi wedle gustu klienta. W naszym salonie meblowym mogą Państwo spersonalizować swoje łóżko poprzez dobranie odpowiedniej szerokości i wysokości wezgłowia, a także zamówić pikowania z kryształkami w celu nadania sypialni stylu glamour. Łóżka drewniane do sypialni to ponadczasowy klasyk. Wykonane z wytrzymałego drewna bukowego lub dębowego, łóżka sypialniane to to idealny wybór zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo również funkcjonalne, pojedyncze łóżka typu uno, które może pełnić zarówno funkcję łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel, jak i modnego akcentu do salonu ze względu na możliwość regulacji zagłówka.

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.