Wersalki  

 • Prosta, tradycyjna wersalka LUNA ozdobiona lamówkami, z dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru i możliwości zmiany koloru lamówki można nadać wersalce LUNA indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

 • Prosta, tradycyjna wersalka TINA ozdobiona lamówkami, z dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru i możliwości zmiany koloru lamówki można nadać wersalce TINA indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

 • Prosta, tradycyjna wersalka KORA z ozdobnymi przeszyciami, dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru można nadać wersalce KORA indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

 • Tradycyjna wersalka MONA nawiązująca kształtem do klasycznego stylu, ozdobiona lamówkami, z dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru i możliwości zmiany koloru lamówki można nadać wersalce MONA indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

 • Prosta, tradycyjna wersalka SUZI ozdobiona lamówkami, z dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Zastosowanie w siedzisku i oparciu sprężyn bonellowych zwiększa i wydłuża okres użytkowania. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru i możliwości zmiany koloru lamówki można nadać wersalce SUZI indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

 • Tradycyjna wersalka DIEGO z drewnianymi bokami, dużym pojemnikiem na pościel i łatwym systemem rozkładania. Ozdobne przeszycia, lamówki i guziki podkreślają jej kształt. Dzięki szerokiej ofercie tkanin do wyboru, wybarwień drewna, można nadać wersalce DIEGO indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

Wyjątkowo ładne i estetyczne wersalki do spania .

Zapoznaj się z naszą ofertą. Unikalne i nietuzinkowe wzornictwo naszych wersalek powoduje, że nasze meble tapicerowane idealnie pasują do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza. Rózne rozmiary wersalek, wersalki rozkładane, wersalki tapicerowane na bokach, do spania, 1-osobowe jak i dwuosobowe. ! Łatwy sposób rozkładania i duży pojemnik na pościel to cechy charakterystyczne naszych wersalek. Siedzisko oparte o sprężyny bonelowe wydłuża okres użytkowania. W ofercie mamy zarówno wersalki nowoczesne jak i o kształcie klasycznym. Jeśli potrzebujesz nie tylko wersalki taniej ale i solidnej koniecznie odwiedź nasz sklep.

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.