Krzesła - ponad 20 kolorów drewna i 800 tkanin do wyboru.  

 • Wygodne, klasyczne krzesło o prostej formie nawiązujące do linii krzeseł giętych. Idealnie prezentuje się w stylowych salonach oraz w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Model A-9608/6/1 znakomicie nadaje się do eleganckiej restauracji czy hotelu, jak również do domowego zacisza.

  od 440,00 zł
 • Klasyczne krzesło tapicerowane w nowoczesnej stylistyce. Model A-1607 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych.

  od 500,00 zł
 • Klasyczne, profilowane krzesło drewniane w nowoczesnej stylistyce. Model A-1602 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień.

  od 360,00 zł
 • Model A-1412 to klasyczne krzesło bistro. Szerokie, miękkie, wyprofilowane kubełkowo oparcie oraz miękkie tapicerowane siedzisko zapewnią komfort i wygodę. Krzesło A-1412 wykonane może być z drewna dębowego bądź bukowego, wykończone tapicerką dostępną z szerokiego wachlarza tkanin. Idealne do wnętrz hotelowych, restauracyjnych, doskonale sprawdzi się...

  od 470,00 zł
 • Krzesło Dun to kwintesencja stylu i elegancji. Wzornictwo zaczerpnięte prosto z ostatnich trendów wystawowych w Mediolanie. Krzesło w pełni tapicerowane, ciekawie zaznaczona linia oparcia.Krzesło Dun to kwintesencja stylu i elegancji. Wzornictwo zaczerpnięte prosto z ostatnich trendów wystawowych w Mediolanie. Krzesło w pełni tapicerowane, ciekawie...

  od 650,00 zł
 • Nowoczesne kubełkowe krzesło z nutą stylistyki lat 60/70 charakteryzuje się bardzo dobrze wyprofilowanym oparciem i szerokim miękkim siedziskiem wypełnionym pianką wysoko elastyczną dającą wysoki komfort siedzenia.

  od 568,00 zł
 • Model A-1411 to klasyczne krzesło bistro. Szerokie, wyprofilowane kubełkowo oparcie oraz miękkie tapicerowane siedzisko zapewnią komfort i wygodę. Krzesło A-1411 wykonane może być z drewna dębowego lub bukowego, wykończone tapicerką dostępną z szerokiego wachlarza tkanin. Idealne do wnętrz hotelowych, restauracyjnych, doskonale sprawdzi się również w...

  od 410,00 zł
 • Niezwykle wygodne, nowoczesne krzesło Yoko o idealnym profilowaniu gwarantującym komfort użytkowania. Krzesło wykonane jest z litego drewna bukowego bądź dębowego najwyższej jakości. 

  od 513,00 zł
 • Nowoczesne, wygodne krzesło A-1501 o prostej formie. Model ten wykonany jest z drewna bukowego, wykończone miękką tapicerką dostępną z szerokiej oferty tkanin obiciowych. Idealne dla osób poszukujących nowoczesnych kształtów w eleganckim wydaniu.

  od 510,00 zł
 • Nowoczesne i oryginalne krzesło A-1403 wyróżniające się kubistyczną, zdecydowaną formą. Model ten wykonany może być z drewna dębowego lub bukowego, siedzisko twarde lub wykończone tkaniną. Idealne dla osób poszukujących nowoczesnych kształtów w eleganckim wydaniu.

  od 580,00 zł
 • Wygodne, klasyczne krzesło o prostej formie, któremu niebanalnej elegancji dodają ozdobne pinezki. Dzięki mocnej konstrukcji, model ten znakomicie sprawdzi się zarówno w eleganckiej restauracji i hotelu, jak i w domowym zaciszu. 

  od 360,00 zł
 • Wygodne, klasyczne krzesło o prostej formie nawiązujące do linii krzeseł giętych. Idealnie prezentuje się w stylowych salonach oraz w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Model A-1107 znakomicie nadaje się do eleganckiej restauracji czy hotelu, jak również do domowego zacisza.

  od 430,00 zł
 • Klasyczne krzesło tapicerowane w nowoczesnej stylistyce. Model A-1606 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych.

  od 500,00 zł
 • Nowoczesny, designerski fotelik B-1404 o prostym, intrygującym kształcie. Zdecydowane linie zostały złagodzone przez łuk oparcia, dzięki czemu oprócz niepowtarzalnego wyglądu osiągnięto komfortowy i wygodny w użytkowaniu model. Fotelik doskonale będzie się prezentował w nowoczesnych salonach, jak i minimalistycznych wnętrzach.

  od 630,00 zł
 • Klasyczne, profilowane krzesło w nowoczesnej stylistyce. Model A-1604 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych, ozdobione delikatnymi przeszyciami.

  od 440,00 zł
 • Klasyczne, profilowane krzesło w nowoczesnej stylistyce. Model A-1603 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych, ozdobione eleganckimi guzikami.

  od 420,00 zł
 • Nowoczesny fotelik B-1523 o łagodnej linii i okrągłych nóżkach, nawiązujący do klasyki i jednocześnie wychodzący naprzeciw aktualnym trendom we wzornictwie. Specjalnie wyprofilowane i zaokrąglone oparcie wraz z podłokietnikami zapewniają komfort i wygodę wypoczynku. Doskonale będzie się prezentował w nowoczesnych wnętrzach, a odważny dobór kolorów tkanin...

  od 660,00 zł
 • Nowoczesne krzesło o prostej formie. Model A-1405 może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko krzesła twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

  od 390,00 zł
 • Klasyczne, profilowane krzesło w nowoczesnej stylistyce. Model A-1601 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych.

  od 400,00 zł
 • Uniwersalne i wygodne krzesło charakteryzujące się prostą formą. Krzesło A-9449/1 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko i oparcie miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

  od 370,00 zł
 • Nowoczesne, wygodne krzesło z podłokietnikami B-1501 o prostej formie. Model ten wykonany jest z drewna bukowego, wykończone miękką tapicerką dostępną z szerokiej oferty tkanin obiciowych. Idealne dla osób poszukujących nowoczesnych kształtów w eleganckim wydaniu.

  od 620,00 zł
 • Nowoczesne krzesło A-1319 wyróżniające się minimalizmem formy i ciekawym kształtem. Model ten wykonany jest z drewna bukowego barwionego na wybrany kolor spośród bogatej palety wybarwień. Siedzisko może być twarde lub wykończone miękką tapicerką dostępną z szerokiego wachlarza tkanin. Krzesło A-1319 idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach domu,...

  od 580,00 zł
 • Nowoczesne krzesło nawiązujące  do klasycznych kształtów. Kanciaste wykończenia wielu drewnianych elementów łagodzą siedzisko i oparcie, wymodelowane na kształt opływowych kadłubów łodzi. Krzesło A-1209 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na dowolny kolor spośród bogatej palety wybarwień oraz kryjących emalii. Siedzisko i oparcie tapicerowane -...

  od 570,00 zł
 • Proste krzesło charakteryzujące się minimalistyczną formą. Model będzie się dobrze prezentował w nowocześnie urządzonych wnętrzach domu, mieszkania, jak również biurze czy klubie. 

  od 370,00 zł
Krzesła

Podstawa każdego domu lub mieszkania? Bez wątpienia wygodne, dobrej jakości krzesła, na których codziennie siadają nie tylko domownicy, ale także ich goście.

Wiemy, że dobry sklep z krzesłami musi zapewniać jak największy wybór swoich produktów, by oferować meble dla miłośników różnego stylu aranżacyjnego. To właśnie z tego powodu w naszym asortymencie znajdziecie Państwo różne kolory wybarwień i szeroki asortyment tapicerek obiciowych, które nadają każdemu produktowi nową jakość.

Gwarantujemy, że wszystkie proponowane przez nas krzesła gięte, z podłokietnikiem, ze skóry, tapicerowane i inne, wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę modeli bukowych i dębowych wykonanych z litego drewna.

Prezentowana oferta naszego sklepu bazuje na stylistyce zarówno nowoczesnej, jak również inspirowanej bryłami z poprzednich epok. Niebanalne kształty i różnorodność stylistyczna produktów giętych, tapicerowanych lub ze skóry, które znajdują się w naszej ofercie gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie i zakupu naszych wyjątkowych produktów!

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.