Narożniki modułowe  

 • Nowoczesny i wygodny narożnik rozkładany Ibisco na wysokich nogach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Swoją niezrównaną wygodę zawdzięcza regulowanym wysokościom oparć, podłokietnikom odchylanym na zewnątrz oraz siedziskom wykonanym na bazie wysokoelastycznej pianki HR, która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając...

 • Nowoczesny narożnik rozkładany STOKE w kształcie litery U, o prostej formie nawiązującej do stylu skandynawskiego. Wysokie nóżki wykonane z litego dębu dodają lekkości narożnikowi oraz ułatwiają bezproblemowe utrzymanie czystości pod meblem. Narożnik wyposażony jest w funkcję spania codziennego 140x300 cm (sposób rozkładania typu "delfin") oraz dwa...

 • Elegancki i wygodny narożnik rozkładany Ortensia marki Vero z funkcją spania, pojemnikiem na pościel, 10 różnych modłów do wyboru. Narożnik Ortensia charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Luksusowy, elegancki, a jednocześnie funkcjonalny i nowoczesny – narożnik rozkładany  VRB-10111 z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Nowoczesny i wygodny narożnik rozkładany DNTH-1015 w rozmiarze 248 x 165-175 cm, na wysokich nożkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością. Szeroki wachlarz tkanin do wyboru, m.in. tkaniny typu AquaClean, hydrofobowe, skóry naturalne, umożliwi dopasowanie wykończenia...

 • Komfortowy narożnik rozkładany PLT-4240 w kształcie litery U z funkcją spania i pojemnikiem na pościel o wymiarach 326x258 cm, z ruchomymi zagłówkami, wsparty na drewnianych nóżkach. Dzięki szerokiej ofercie tkanin (ponad 800 tapicerek do wyboru, m.in. brudo-, plamoodporne) możemy dopasować narożnik do swojego wnętrza oraz nadać mu indywidualny charakter.

 • System CHACO składa się z dwóch sof w wersjach dwu- i trzyosobowej oraz trzech narożników w wersjach prawo- i lewostronnej. Narożniki mogą być wyposażone w funkcję spania oraz przestronny pojemnik do przechowywania pościeli. Meble CHACO idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrz.

 • Narożnik i system CHICAGO składa się z 30 elementów, z których złożysz pufę, sofy oraz narożniki. Narożniki mogą posiadać funkcję spania i pojemnik na pościel. Meble CHICAGO są synonimem nowoczesnego wypoczynku. Rozłożyste siedziska, profilowane oparcia zwieńczone regulowanymi zagłówkami, duże poręczne boki – zapraszają do zajęcia ulubionej pozycji i...

 • Nowoczesny I komfortowy narożnik rozkładany TLP-1012 na wysokich nożkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia idealną miękkością. Narożnik TLP-1012 jest nie tylko wygodny, ale również funkcjonalny I praktyczny. Szeroki wachlarz tkanin umożliwi dopasowanie wykończenia narożnika do kolorystyki i...

 • Niezwykle wygodny i komfortowy narożnik modułowy Boston, o niebanalnym designie, doskonale podkreśli charakter każdego wnętrza, niezależnie czy jest to nowoczesne mieszkanie, czy klasyczny salon. Ponad 10 różnych wymiarów i kombinacji.

 • Nowoczesny i wygodny narożnik rozkładany MSC-1013 na wysokich nożkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Nowoczesny narożnik rozkładany STOKE o prostej formie nawiązującej do stylu skandynawskiego. Wysokie nóżki wykonane z litego dębu dodają lekkości narożnikowi oraz ułatwiają bezproblemowe utrzymanie czystości pod meblem bez konieczności jego przesuwania. Narożnik wyposażony jest w funkcję spania codziennego (sposób rozkładania typu "delfin") oraz duży...

 • Zgrabny, wygodny narożnik rozkładany Totti, o prostej formie, wsparty na metalowych nóżkach, wykończony może być tkaniną wełnianą, plamoodporną lub efektowną plecionką. Całości indywidualny charakter nadają tapicerskie szwy: dwuigłowy, lamówka czy też szew francuski - do wyboru.

 • Narożnik Rocky to nowoczesny, designerski narożnik, który może posłużyć także jako mebel modułowy o dowolnej konfiguracji. Dzięki osobnemu montowaniu  modułów i podłokietników, może służyć jako kanapa, narożnik modułowy, czy duża pufa  z możliwością dowolnej konfiguracji i możliwością obustronnej zamiany stron mebla.

 • Zgrabny, nowoczesny narożnik MDL-4130 w kształcie litery U, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel o wymiarach 318x251 cm z ruchomymi zagłówkami. Narożnik posiada chromowane nóżki oraz materac na sprężynie. Dzięki szerokiej ofercie tkanin (ponad 800 tapicerek do wyboru, m.in. brudo-, plamoodporne) możemy dopasować narożnik do swojego wnętrza oraz nadać...

 • Elegancki i wygodny narożnik rozkładany Ortensia marki Vero z funkcją spania, pojemnikiem na pościel, 10 różnych modłów do wyboru. Narożnik Ortensia charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Zgrabny, nowoczesny narożnik MDL-4130 z funkcją spania i pojemnikiem na pościel o wymiarach 249x183 cm. Dzięki szerokiej ofercie tkanin (ponad 800 tapicerek do wyboru, m.in. brudo-, plamoodporne) możemy dopasować narożnik do swojego wnętrza oraz nadać mu indywidualny charakter.

 • Narożnik Scilla firmy Vero to wyjątkowy mebel łączący włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem. Zaprojektowany przez włoską projektantkę Concettę Lauriero, ten nowoczesny model odznacza się wyjątkową urodą dzięki licznym odwołaniom do włoskich wzorów.

 • Narożnik Scilla firmy Vero to wyjątkowy mebel łączący włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem. Zaprojektowany przez włoską projektantkę Concettę Lauriero, ten nowoczesny model odznacza się wyjątkową urodą dzięki licznym odwołaniom do włoskich wzorów. 

 • Elegancki i komfortowy narożnik KETA z funkcją relaksu i ruchomymi zagłówkami, wsparty na metalowych nóżkach. Jest to mebel modułowy, stworzony do indywidualnej konfiguracji w zależności od potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników. Prezentowany model nie posiada funkcji spania, ale został wyposażony w elektrycznie sterowaną funkcję relaksu - wysuwane...

 • Zgrabny, nieduży narożnik rozkładany LEKKA w stylu skandynawskim, na wyższych, drewnianych nóżkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik z funkcją spania LEKKA dobrze się prezentuje w każdym wnętrzu i jest wygodnym miejscem odpoczynku dla całej rodziny.

 • Bardzo wygodny rozkładany narożnik Contata, o prostej pufiastej formie. Model na drewnianych nóżkach, wykończony może być tkaniną gładką, wełnianą, plamoodporną lub efektowną plecionką.

 • Nowoczesny narożnik CHILLO z wygodnymi oparciami wyposażony został w regulowane zagłówki, które podnoszą komfort użytkowania.

 • Narożnik ROSARIO wyróżnia się lekkością i modnym designem. Narożnik posiada funkcję spania do codziennego użytku i pojemnik. Wyposażono go w nowoczesne, regulowane w wielu poziomach zagłówki.

 • Narożnik CAMPANA posiada funkcję spania i pojemnik na pościel w otomanie. Dodatkowo wyposażony jest w regulowane zagłówki , które podnoszą komfort wypoczynku.

 • Nowoczesny i wygodny narożnik rozkładany DNTH-1015 na wysokich nożkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Nowoczesny i wygodny narożnik rozkładany DNTH-1015 na wysokich nożkach, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Narożnik charakteryzuje się trwałością, a powierzchnia  idealną miękkością.

 • Komfortowy narożnik rozkładany PLT-4240 z funkcją spania i pojemnikiem na pościel o wymiarach 250x183 cm, wsparty na drewnianych nóżkach.  Dzięki szerokiej ofercie tkanin (ponad 800 tapicerek do wyboru, m.in. brudo-, plamoodporne) możemy dopasować narożnik do swojego wnętrza oraz nadać mu indywidualny charakter.

 • Elegancki i nowoczesny narożnik rozkładany KETA 255x222 cm z funkcją spania, ruchomymi zagłówkami, pojemnikiem na pościel, wsparty na metalowych nóżkach. Jest to mebel modułowy, stworzony do indywidualnej konfiguracji w zależności od potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników. Szeroki wachlarz tkanin do wyboru  umożliwi dopasowanie narożnika do...

 • Elegancki i nowoczesny narożnik rozkładany KETA 255x222 cm z funkcją spania, ruchomymi zagłówkami, pojemnikiem na pościel, wsparty na metalowych nóżkach. Jest to mebel modułowy, stworzony do indywidualnej konfiguracji w zależności od potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników. Szeroki wachlarz tkanin do wyboru umożliwi dopasowanie wykończenia narożnika do...

 • Elegancki i nowoczesny narożnik rozkładany KETA 255x192 cm z funkcją spania, ruchomymi zagłówkami, pojemnikiem na pościel, wsparty na metalowych nóżkach. Jest to mebel modułowy, stworzony do indywidualnej konfiguracji w zależności od potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników. Szeroki wachlarz tkanin do wyboru umożliwi dopasowanie wykończenia narożnika do...

W tej kategorii, zostały pokazane wszystkie dostępne w naszej ofercie narożniki modułowe, które można komponować praktycznie na niezliczoną ilość sposobów oraz przekształcać według własnych upodobań. Wygodny i łatwy sposób ich składania, pozwala na częste zmiany w aranżacji wnętrza. Tego typu meble tapicerowane cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób, które w kwestii wyposażenia wnętrz, cenią sobie praktyczne rozwiązania.

Oferujemy ponad 700 wzorów tapicerek i skór naturalnych, co umożliwia stworzenie oryginalnego, a przede wszystkim pasującego do indywidualnych oczekiwań mebla. Narożniki modułowe przeważnie składają się z podnóżka, fotela oraz części głównej - wszystkie te elementy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób funkcjonalny mebel wypoczynkowy.

Dodatkowym plusem jest fakt, że niektóre z modeli narożników modułowych, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym, dostępne są w kilku różnych rozmiarach. Dzięki temu model, który nam się podoba, można z łatwością dopasować do metrażu wnętrza. Kliknij na produkt by poznać szczegóły!

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.