Narożniki modułowe  

W tej kategorii, zostały pokazane wszystkie dostępne w naszej ofercie narożniki modułowe, które można komponować praktycznie na niezliczoną ilość sposobów oraz przekształcać według własnych upodobań. Wygodny i łatwy sposób ich składania, pozwala na częste zmiany w aranżacji wnętrza. Tego typu meble tapicerowane cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób, które w kwestii wyposażenia wnętrz, cenią sobie praktyczne rozwiązania.

Oferujemy ponad 700 wzorów tapicerek i skór naturalnych, co umożliwia stworzenie oryginalnego, a przede wszystkim pasującego do indywidualnych oczekiwań mebla. Narożniki modułowe przeważnie składają się z podnóżka, fotela oraz części głównej - wszystkie te elementy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób funkcjonalny mebel wypoczynkowy.

Dodatkowym plusem jest fakt, że niektóre z modeli narożników modułowych, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym, dostępne są w kilku różnych rozmiarach. Dzięki temu model, który nam się podoba, można z łatwością dopasować do metrażu wnętrza. Kliknij na produkt by poznać szczegóły!

  • Miejsca parkingowe

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

    Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

    Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.