Stoły białe  

Stoły białe

W ofercie sklepu meblowego, wszystkie prezentowane stoły możemy wykonać stoły w ponad 30 kolorach w tym i w kolorze białym . Kolor biały to niewątpliwie ostatnio bardzo modny kolor, pasujący do każdego rodzaju wnętrza. Nadający chłodnego uroku każdej kuchni czy jadalni.  Stoły w tym kolorze to nie tylko stoły kawiarniane, czy stoły laminowane do restauracji. Posiadamy całą gamę stołów białych rozkładanych, stołów okrągłych białych, kwadratowych czy prostokątnych.

Prezentujemy stoły białe i bielone, które nadadzą świeżości i lekkości każdemu wnętrzu. Nasza oferta mebli to niezliczona liczba kształtów w kolorze bielonego dębu lub pokrytych białą emalią z patyną. Trzeba zwrócić uwagę na wykonanie podkreślające strukturę i piękno drewna. 

Jeśli potrzebujesz stołów nowoczesnych, stylowych, prowansalskich czy stołów o nietypowym kształcie, i na dodatek potrzebujesz stołów białych , lub stołów w innych kolorach, to koniecznie odwiedź nasz salon meblowy. Dodatkowo niektóre modele możemy wykonać w kolorach powierzonych przez Klienta, a także stoły białe w pełnej palecie RAL.

Wszystkie stoły w tej kategorii, pomimo że niektóre zdjęcia nie są w białym kolorze, można zakupić w kolorze białym. 

  • Miejsca parkingowe

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

    Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

    Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.