Stoły białe  

 • Nowoczesny, designerski stół rozkładany Teba ST-1606 z firmy Fameg, nawiązujący stylem do klasyki. Charakteryzuje się prostą formą złagodzoną delikatnymi łukami zwężających się ku dołowi nóg. Pięknie będzie się prezentował w nowoczesnych wnętrzach oraz klasycznych salonach.

 • Stół Alvaro - 7 rozmiarów. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Kolorystyka do wyboru. Możliwość zmiany rozmiarów. Możliwość bocznej zabudowy wkładu.

 • Funckjonalny, nowoczesny stół rozkładany ALPI z dwoma wkładami. Prosty, lekko zaokrąglony blat oraz zwężające się ku dołowi smukłe nogi nadają stołowi lekki wygląd.  Stół ALPI świetnie się sprawdzi jako funkcjonalny stół do jadalni, czy też jako tradycyjny stół kuchenny.

 • Stół Kenzo - stół okrągły rozkładany drewniany, w stylu nowoczesnym, skandynawskim. Stół wykonany ze szlachetnego drewna bukowego lub dębowego. Dostępna pełna gama kolorystyczna, od drewna naturalnego, kolory czereśniowe, orzechowe, do kolorów wenge. Stół możemy także wykonać w kolorach krytych białych lub czarnych lub w dowolnych kolorach z palety RAL.

 • Prosty, duży i funkcjonalny stół rozkładany MIKOŁAJ z 3 lub 5 wkładami. Po całkowitym rozłożeniu osiąga długość nawet 4 metry. Stabilność zapewnia specjalny system rozkładania oparty na zastosowaniu podwójnych nóg, co powoduje, że po rozłożeniu stół wspiera się na 8 nogach. Kolorystyka do wyboru spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Piękny stylowy, okrągły stół BO-100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • SENALES Stół rozkładany ST-1703 okrągły firmy Fameg to kolekcja mebli z elementami wykonanymi z litego drewna. Jest nowoczesna, bo tak została zaprojektowana. Na zewnątrz elegancka,wewnątrz dobrze poukładana. Dyskretna w bieli i minimalistyczna w antracycie. Naturalna, świetlista i... przyjemna w dotyku. Nowa kolekcja mebli dedykowana jest do salonu i...

 • Funkcjonalny, okrągły stół RUDOLF na prostych nogach, rozkładany do 260 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru wg wzornika.

 • Piękny, stylowy stół rozkładany WE-160. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Nowoczesny stół rozkładany ML-150 wykonany z drewna bukowego lub dębowego wybarwianego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. Stół jest wsparty na metalowych nogach malowanych na czarno lub biało. Dostępny w 2 rozmiarach.

 • Nordic to okrągły stół rozkładany lub nierozkładany w stylu skandynawskim, rozkładany nawet do 270 cm długości, z 2 lub 4 wkładami. Na co dzień nieduży, zgrabny stół rozkładany o średnicy 95 cm lub 110 cm, a po włożeniu 4 wstawek osiąga długość nawet 270 cm, dzięki czemu można ugościć dużą grupę przyjaciół, czy też liczną rodzinę.

 • Okrągły, rozkładany stół ST-0931 na prostych nogach, z 2 wkładami. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein, kolorystyka do wyboru.

 • SENALES Stół prostokątny ST-1703 firmy Fameg to kolekcja mebli z elementami wykonanymi z litego drewna. Jest nowoczesna, bo tak została zaprojektowana. Na zewnątrz elegancka,wewnątrz dobrze poukładana. Dyskretna w bieli i minimalistyczna w antracycie. Naturalna, świetlista i... przyjemna w dotyku. Nowa kolekcja mebli dedykowana jest do salonu i jadalni.

 • Piękny stylowy stół , rozkładany aż do 260 cm. Stół posiada w komplecie 2 wkładki chowane w oskrzyni stołu.

 • Piękny stylowy stół , rozkładany aż do 270. Stół posiada w komplecie 2 wkładki chowane w oskrzyni stołu.

 • Piękny, stylowy stół rozkładany AM-140. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Piękny, stylowy stół rozkładany AM-160. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Piękny, duży, stylowy stół rozkładany AM-180. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Klasyczny rozkładany stół BO-140 z pięknym frezowanym blatem i klasycznie toczonymi nogami. Posiada 2 wkłady chowane pod blatem, dzięki którym można go rozsunąć do 280 cm długości. Stół wykonany z drewna dębowego lub bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. Dostępny w 3 rozmiarach.

 • Klasyczny rozkładany stół GL-140 z pięknym frezowanym blatem i klasycznie toczonymi nogami, nawiązujący do stylu glamour. Posiada 2 wkłady chowane pod blatem, dzięki którym można go rozsunąć do 280 cm długości. Stół wykonany z drewna dębowego lub bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. Dostępny w 3 rozmiarach.

 • Piękny stylowy, okrągły stół DC-100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • Piękny nowoczesny, kwadratowy stół SZ-90, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki.

 • Piękny stylowy, okrągły stół WE-100, rozkładany aż do 250 cm lub 300 cm. Stół posiada w komplecie 3 lub 4-ry wkładki. Stół może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka paleta wybarwień do wyboru.

 • Piękny, stylowy stół rozkładany WE-140. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Piękny, duży, stylowy stół rozkładany WE-180. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Szeroka gama kolorów do wyboru.

 • Długi, prosty stół rozkładany Igor z 2 lub 4 wkładami. Po całkowitym rozłożeniu osiąga długość nawet 4,4 metra. Stabilność zapewnia specjalny system rozkładania oparty na zastosowaniu podwójnych nóg, co powoduje, że po rozłożeniu stół wspiera się na 8 nogach. Kolorystyka do wyboru spośród szerokiej palety wybarwień.

 • Duży, okrągły stół rozkładany PIK, z 2, 3 lub 4 wkładami. Stół wsparty jest na jednej podwójnej nodze, która przy rozkładaniu stołu rozdziela się na 2 części i rozsuwa się razem z blatami, zapewniając stabilność mebla. Blat wykończony, pięknym, ozdobnym frezem. Stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego i naturalnych oklein. Kolorystyka do wyboru...

Stoły białe

W ofercie sklepu meblowego, wszystkie prezentowane stoły możemy wykonać stoły w ponad 30 kolorach w tym i w kolorze białym . Kolor biały to niewątpliwie ostatnio bardzo modny kolor, pasujący do każdego rodzaju wnętrza. Nadający chłodnego uroku każdej kuchni czy jadalni.  Stoły w tym kolorze to nie tylko stoły kawiarniane, czy stoły laminowane do restauracji. Posiadamy całą gamę stołów białych rozkładanych, stołów okrągłych białych, kwadratowych czy prostokątnych.

Prezentujemy stoły białe i bielone, które nadadzą świeżości i lekkości każdemu wnętrzu. Nasza oferta mebli to niezliczona liczba kształtów w kolorze bielonego dębu lub pokrytych białą emalią z patyną. Trzeba zwrócić uwagę na wykonanie podkreślające strukturę i piękno drewna. 

Jeśli potrzebujesz stołów nowoczesnych, stylowych, prowansalskich czy stołów o nietypowym kształcie, i na dodatek potrzebujesz stołów białych , lub stołów w innych kolorach, to koniecznie odwiedź nasz salon meblowy. Dodatkowo niektóre modele możemy wykonać w kolorach powierzonych przez Klienta, a także stoły białe w pełnej palecie RAL.

Wszystkie stoły w tej kategorii, pomimo że niektóre zdjęcia nie są w białym kolorze, można zakupić w kolorze białym. 

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.