Hokery, krzesła barowe, taborety barowe. 

 • Nowoczesne, drewniane krzesło barowe BST-1620/1, twarde lub tapicerowane - do wyboru, o ażurowej podstawie i profilowanemu oparciu z giętej sklejki. Budowa elementów pozwala na wybarwianie osobno oparcia i siedziska oraz stelaża. Umożliwia to zestawianie kolorów i materiałów a w połączeniu z elementami tapicerowanymi otwiera drogę do dowolnego kreowanie...

 • Nowoczesny, drewniany stołek barowy BST-1620, twardy lub tapicerowany - do wyboru, o ażurowej podstawie i profilowanemu siedzisku z giętej sklejki. Budowa elementów pozwala na wybarwianie osobno oparcia i siedziska oraz stelaża. Umożliwia to zestawianie kolorów i materiałów a w połączeniu z elementami tapicerowanymi otwiera drogę do dowolnego kreowanie...

 • Półhoker Brigg to kolejna propozycja mebla do jadalni lub kuchni. Model o nowoczesnej linii i prostej formie. Część użytkową tworzą tapicerowane siedzisko zestawione z drewnianym oparciem o gładkiej i wypolerowanej powierzchni.  W porównaniu z naszymi innymi ofertami tapicerowane siedzisko może atutem dla wielu klientów jako bardziej wygodne przy częstym...

 • Piekny, klasyczny hoker z pełnym drewnianym oparciem  z pewnością będzie ozdobą każdego salonu, kawiarni lub restauracji. Hoker pomimo swojej prostoty ze względu na ciekawie zaprojektowane siedzisko pasuje praktycznie do każdego wnętrza, siedzisko oparte na pasach tapicerskich z dodatkowo zamontowaną pianką tapicerską będzie służyło długie lata komfortem...

 • Model Elm to sprawdzona, nowoczesna bryła półhokera do codziennego użytku. Ta konstrukcja to wariant w pełni tapicerowany z drewnianymi nóżkami. Jeśli nie macie Państwo wysokiego blatu w kuchni , czy wysokiej wyspy jadalnianej, ten półhoker wydaje się idealnym rozwiązaniem. Niewielkie gabaryty, pełna tapicerka i drewno u podstawy to gwarancja ozdoby...

 • Model Tarvin to sprawdzona, nowoczesny hoker do codziennego użytku. Ta konstrukcja to wariant w pełni tapicerowany z drewnianymi nóżkami. Wysoka wyspa kuchenna czy nowoczesny kącik jadalny nie wspominając o miejscach przy barze w gustownym bistro to idealne miejsce dla takiego mebla. Siedzisko zostało umieszczone na wysokości 81 cm , w którym zastosowano...

 • Pół Hoker Wigg to idealne uzupełnienie nowoczesnej kuchni wyposażonej w wyspę obiadową czy też wyższy blat roboczy. Zazwyczaj taborety barowe czy hokery mają siedzisko na wysokości około 80 cm co powoduje że nie nadają się do domowego zastosowania. 

 • Hoker Flamby ogniskuje w sobie funkcjonalność i prostotę. Może być bez wątpienia ozdobą każdej kuchni czy wyspy kuchennej wystawionej na salon. Największy nacisk w bryle tego hokera postawiono na praktyczne aspekty jego codziennego użycia. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i stabilne plecy ułatwią bieżące korzystanie z tego mebla.

 • Przedstawiamy Państwu w pełni tapicerowany z drewnianymi nóżkami, półhoker Kirby. Jeśli nie macie Państwo wysokiego blatu w kuchni , czy wysokiej wyspy jadalnianej, półhoker Kirby wydaje się idealnym rozwiązaniem. Niewielkie gabaryty hokera , pełna tapicerka, drewno u podstawy krzesła to gwarancja ozdoby każdego salonu, kuchni czy jadalni. 

 • Hoker temple - klasyczny hoker idealnie nadający się do barów, restauracji czy kawiarni. W całości obity tkaniną z ciekawym zakończeniem oparcia w postaci ozdobnego wałeczka. W siedzisku zastosowano system pasów tapicerskich, oraz wysokiej jakości piankę tapicerską gwarantującą wygodę i komfort siedzenia

 • Półhoker Cliff to propozycja kreatywnego podejścia do zagadnienia krzesła o specjalnej formie. Wszędzie tam gdzie chcielibyśmy zachować możliwość ukrycia tradycyjnego hokera np.poprzez wsuniecie pod blat, ten mebel dobrze się sprawdzi. Model w stylu nowoczesnym przy zachowaniu prostej, nawet minimalistycznej formy. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i...

 • Hoker Flipp to większa wersja półhokera Cliff. Model w stylu nowoczesnym przy zachowaniu prostej, nawet minimalistycznej formy. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i optymalnie umiejscowione podpórki zapewniają wygodna pozycje. Dodatkowo najbardziej narażona na zużycie podpórka jest dodatkowo zabezpieczona metalowa nasadka aby jak najdłużej ochronić jej...

 • Nowoczesny stołek barowy BST-1609/75 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Hoker jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek półbarowy BST-1609/61 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Hoker jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek T-1609/46 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Taboret jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek T-1609/33 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Taboret jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny pół hoker charakteryzujący się prostą formą. Krzesło BST-1320 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny hoker charakteryzujący się prostą formą. Krzesło BST-0955 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Uniwersalny i wygodny hoker charakteryzujący się prostą formą. Krzesło BST-9449 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na różne kolory dostępne z wzornika. Siedzisko twarde lub miękkie, tapicerowane - tkaniny do wyboru wg wzornika tkanin.

 • Nietuzinkowy hoker z ciekawym oparciem w kształcie owalnego okręgu, zestawionym z prostokątnym szerokim siedziskiem. Krzesło BST-1202 wykonane jest z drewna bukowego wybarwianego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień oraz kryjących emalii. Siedzisko twarde lub tapicerowane - obicie do wyboru z bogatej oferty tkanin.

Hokery

Hokery to idealne rozwiązanie do jadalni oraz wysp kuchennych, które w mniejszych mieszkaniach pełnią rolę miejsca spożywania posiłków. To także standardowe wyposażenie barów i kawiarni. Oferujemy szeroki asortyment krzeseł barowych i taboretów barowych, zaprojektowanych przez wysokiej klasy projektantów.

Nietypowe kształty krzeseł wykonanych z naturalnych oklein dostępne w 20 wybarwieniach lub na specjalne zamówienie. Hokery oferowane przez nas są nie tylko efektowne, ale również wyjątkowo wygodne, a ich ergonomiczna forma idealnie wkomponowuje się również w niewielkie przestrzenie. W naszym asortymencie znajdą Państwo hokery barowe  w różnej kolorystyce, co umożliwia dopasowanie ich do każdej aranżacji mieszkania.

Klasyczne formy będą idealne do przestrzeni eleganckich, a nowoczesne hokery barowe idealnie uzupełnią minimalistyczne wnętrza. Niezależnie od wyboru stylu, hokery wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bardzo trwałe, solidne i wytrzymałe na uszkodzenia, dzięki czemu stanowią świetną inwestycję na długie lata.

 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.