INFORMACJA COVID-19 

Sklep OTWARTY w standardowych godzinach pracy !

Szanowni Klienci. 

Na terenie sklepu dla Klientów i personelu sklepu zakupiliśmy maseczki chirurgiczne ochronne, płyny odkarzające (GERMSTAR) i rękawiczki jednorazowe.

W razie czego przyjmujemy też zamówienia telefonicznie !

Dodatkowo Salon Meblowy został zaopatrzony w profesjonalny produkt do dezynfekcji rąk (Germstar NORO) , używany przez duże korporacje jak i mniejsze hotele, biura czy ośrodki callcenter.

Germstar NORO zwalcza wirusy i bakterie : MRSA, E-coli, pseudomonas, gronkowca, HIV, WZW „A”, SARS, norowirusy i KORONAWIRUSY oraz wszystkie powszechnie występujące bakterie i wirusy powodujące grypę i przeziębienia.

Produkt eliminuje 99,99% zarazków na naszych dłoniach, jest w pełni bezpieczny.

Posiada pozwolenie nr 7219/17 na obrót produkatmi biobójczymi wydane przez URZĄD REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH w Warszawie.

Tutaj skan wydanego zaświadczenia : ZAŚWIADCZENIE (PDF) .

Środek się nie klei, nie zostawia śladów, nie niszczy lakieru do paznokci oraz delikatnie nawilża. Jest bezpieczny dla skóry dzieci. Może być stosowany nawet w szkołach i świetlicach pod nadzorem dorosłych.

Środek sprzedawany jest przez certyfikowaną polską firmę MEZE Polska sp. z o.o., natomiast główny składnik preparatu tworzony jest w Stanach Zjednoczonych. Produkt cieszy się bardzo dużą popularnością w Europie i  USA .

Więcej szczegółów co do produktu na https://germstar.pl/najczesciej-zadawane-pytania/

  • Miejsca parkingowe

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

    Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

    Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.