System Q-Bal - BOX

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  System Q-Bal - BOX

  System Q-Bal - BOX

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Seria mebli Q-bal to meble łącząca nowoczesne rozwiązania techniczne z naturą. Podstawowym elementem mebla są fronty szuflad, które powstają z plastra drewna dębowego.

  Rozpoznawalnym elementem mebli jest naturalne pęknięcie na łączeniu szuflad. Dzięki czemu każdy mebel ma indywidualny charakter i staje się niepowtarzalny.

  Zabezpieczenie całości olejem uwydatnia naturalny rysunek drewna. Zastosowanie niewidocznych prowadnic z hamulcem gwarantuje bezgłośne otwieranie i zamykanie szuflad. Mimo niepozornych wymiarów, nośność każdej szuflady wynosi 40 kg.

  Pozwala to umieścić meble z seri Q-bal w każdym wnętrzu, bez względu czy jest to salon, czy sala konferencyjna. Korpus oraz szuflady wykonane są z płyty wiórowej uszlachetnionej naturalną okleiną dębową.

  Fronty szuflad to plaster drewna dębowego przyklejony do sklejki liściastej, w celu wzmocnienia i zapobiegnięcia dalszemu pękaniu drewna.

  Prowadnice kulkowe łożyskowane czterostronnie, ze zintegrowanym hamulcem oraz nośnością do 40 kg. Całość mocowana jest do ściany na wzmocnionych zawieszkach, o atestowanym ciężarze udźwigu do 600 kg.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  System Q-Bal - BOX

  System Q-Bal - BOX

  Seria mebli Q-bal to meble łącząca nowoczesne rozwiązania techniczne z naturą. Podstawowym elementem mebla są fronty szuflad, które powstają z plastra drewna dębowego. Rozpoznawalnym elementem mebli jest naturalne pęknięcie na łączeniu szuflad. Dzięki czemu każdy mebel ma indywidualny charakter i staje się niepowtarzalny.

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.