Fotelik Gatuzo

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Fotelik Gatuzo

  Fotelik Gatuzo

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-niedz : 10.00 - 21.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość79
  Szerokość71
  Głębokość68
  Wysokość siedziska47
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

    Tkaniny i tapicerki

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Fotelik Gatuzo przypomina pociesznego mopsa prosto z londyńskiego Peckham Rye Park. Mały, przysadzisty na krótkich, krzywych łapkach ale za to ile w nim uroku! Z pewnością pasuje do typowego angielskiego pubu czy stylowych wnętrz o charakterze klubowym. Pełne półokrągłe oparcie daje nie tylko wygodę ale i pewne podparcie dla pleców i rąk. Szukający wygody na pewno się nie zawiodą. Fotelik zyskuje szczególnego charakteru szczególnie gdy jako materiał obiciowy zastosowana zostaje skóra naturalna. Oparcie pikowane dodaje dodatkowego smaku elegancji i prestiżu. Baza wykonana na ramie drewnianej z opcja różnych kształtów przednich nóżek. Nóżki tylne o mniej ozdobnym charakterze ze względów konstrukcyjnych. Możliwe następujące warianty obicia siedziska i oparcia: cała gama tapicerek od klasycznych, plamo/brudoodpornych do skór naturalnych. Fotelik Gatuzo w podstawowej wersji wykonany został z litego drewna bukowego lub dębowego gdzie dostępne jest ponad 40 różnych kolorów drewna.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Fotelik Gatuzo

  Fotelik Gatuzo

  Fotelik Gatuzo przypomina pociesznego mopsa prosto z londyńskiego Peckham Rye Park. Mały, przysadzisty na krótkich, krzywych łapkach ale za to ile w nim uroku! Z pewnością pasuje do typowego angielskiego pubu czy stylowych wnętrz o charakterze klubowym. Pełne półokrągłe oparcie daje nie tylko wygodę ale i pewne podparcie dla pleców i rąk. Szukający wygody na pewno się nie zawiodą.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.