Hoker Flipp Zobacz większe

Hoker Flipp

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Hoker Flipp

  Hoker Flipp

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość81
  Szerokość43
  Głębokość40
  Wysokość siedziska81
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Hoker Flipp to większa wersja półhokera Cliff. Model w stylu nowoczesnym przy zachowaniu prostej, nawet minimalistycznej formy. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i optymalnie umiejscowione podpórki zapewniają wygodna pozycje. Dodatkowo najbardziej narażona na zużycie podpórka jest dodatkowo zabezpieczona metalowa nasadka aby jak najdłużej ochronić jej drewnianą krawędź przed zużyciem. Siedzisko wykonane w technologii na pasach tapicerskich obite pokryciem materiałowym lub skórzanym – dostępna cała gama tapicerek od klasycznych , plamo/brudoodpornych do skór naturalnych.Hoker Cliff  oferujemy w podstawowej wersji z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 60 różnych kolorów drewna. Alternatywnie istnieje możliwość zamówienia drewna dębowego gdzie paleta wybarwień jest równie bogata

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Hoker Flipp

  Hoker Flipp

  Hoker Flipp to większa wersja półhokera Cliff. Model w stylu nowoczesnym przy zachowaniu prostej, nawet minimalistycznej formy. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i optymalnie umiejscowione podpórki zapewniają wygodna pozycje. Dodatkowo najbardziej narażona na zużycie podpórka jest dodatkowo zabezpieczona metalowa nasadka aby jak najdłużej ochronić jej drewnianą krawędź przed zużyciem.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.