Hoker Flamby Zobacz większe

Hoker Flamby

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Hoker Flamby

  Hoker Flamby

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość110
  Szerokość47
  Głębokość53
  Wysokość siedziska79
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak
  Wersja całe twardeTak

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Hoker Flamby ogniskuje w sobie funkcjonalność i prostotę. Może być bez wątpienia ozdobą każdej kuchni czy wyspy kuchennej wystawionej na salon. Największy nacisk w bryle tego hokera postawiono na praktyczne aspekty jego codziennego użycia. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i stabilne plecy ułatwią bieżące korzystanie z tego mebla. Optymalnie umiejscowione podpórki zapewniają wygodną pozycje nawet przy pospiesznych posiłkach. Dodatkowo najbardziej narażona na zużycie podpórka jest dodatkowo zabezpieczona metalową nasadką aby jak najdłużej ochronić jej drewnianie krawędzie przed zużyciem. Bryła wzorowana na wzornictwie skandynawskim będzie doskonale pasować przeważenie do nowoczesnych wnętrz. Wymiary (wys-dl-szer): wysokość : 110 cm  szerokość: 47 cm  głębokosć: 53 Hoker Flamby oferujemy w podstawowej wersji z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 40 różnych kolorów drewna. Alternatywnie istnieje możliwość zamówienia drewna dębowego gdzie paleta wybarwień jest równie bogata.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Hoker Flamby

  Hoker Flamby

  Hoker Flamby ogniskuje w sobie funkcjonalność i prostotę. Może być bez wątpienia ozdobą każdej kuchni czy wyspy kuchennej wystawionej na salon. Największy nacisk w bryle tego hokera postawiono na praktyczne aspekty jego codziennego użycia. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i stabilne plecy ułatwią bieżące korzystanie z tego mebla.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.