Pół Hoker Brigg Zobacz większe

Pół Hoker Brigg

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Pół Hoker Brigg

  Pół Hoker Brigg

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość91
  Szerokość47
  Głębokość51
  Wysokość siedziska62
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Półhoker Brigg to kolejna propozycja mebla do jadalni lub kuchni. Model o nowoczesnej linii i prostej formie. Część użytkową tworzą tapicerowane siedzisko zestawione z drewnianym oparciem o gładkiej i wypolerowanej powierzchni.  W porównaniu z naszymi innymi ofertami tapicerowane siedzisko może atutem dla wielu klientów jako bardziej wygodne przy częstym użyciu. Wygodnie wyprofilowane siedzisko i optymalnie umiejscowione podpórki zapewniają wygodna pozycje. Dodatkowo najbardziej narażona na zużycie podpórka jest zabezpieczona metalowa nasadka aby jak najdłużej ochronić jej drewnianą krawędź przed zuzyciem. Siedzisko wykonane w technologii na pasach tapicerskich obite pokryciem materiałowym lub skórzanym – dostępna cała gama tapicerek od klasycznych , plamo/brudoodpornych do skór naturalnych.Półhoker Brigg oferujemy w podstawowej wersji z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 60 różnych kolorów drewna. Alternatywnie istnieje możliwość zamówienia drewna dębowego gdzie paleta wybarwień jest równie bogata.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Pół Hoker Brigg

  Pół Hoker Brigg

  Półhoker Brigg to kolejna propozycja mebla do jadalni lub kuchni. Model o nowoczesnej linii i prostej formie. Część użytkową tworzą tapicerowane siedzisko zestawione z drewnianym oparciem o gładkiej i wypolerowanej powierzchni.  W porównaniu z naszymi innymi ofertami tapicerowane siedzisko może atutem dla wielu klientów jako bardziej wygodne przy częstym użyciu.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.