Krzesło Alpino Zobacz większe

Krzesło Alpino

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Krzesło Alpino

  Krzesło Alpino

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.30
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość98
  Szerokość51
  Głębokość56
  Wysokość siedziska51
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Model Alpino podobnie jak Canino należy do linii klasycznej, ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne – nogi i wsporniki oparcia. W odróżnieniu od wersji Canino ten model pozbawiony jest podłokietników. Duży wpływ na wizualny odbiór tego modelu mają także oczywiście przednie nóżki w stylu Ludwika XVI, których kształt można elastycznie dopasować do charakteru wnętrza.   W siedzisku zastosowano stary styl wypełnienia jak dla krzeseł klasycznych czyli siedzisko na sprężynach. Dostępne warianty obicia siedziska i oparcia to cała gama tapicerek od klasycznych, plamo/brudo-odpornych do skór naturalnych. Dostępne też są wersje krzesła z różnymi rodzajami przednich nóżek ● nóżki klasyczne ● nóżki kopytkowe w stylu francuskim ● nóżki mocno podgięte ● nóżki klasycznie wygięte ● nóżki angielskie Krzesło w podstawowej wersji wykonane z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 60 różnych kolorów drewna. Oferujemy także wykonanie w drewnie dębowym z podobną ilością wariantów wybarwienia. Jeśli szukasz tego modelu z podłokietnikami spójrz na model Canino.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Krzesło Alpino

  Krzesło Alpino

  Model Alpino podobnie jak Canino należy do linii klasycznej, ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne – nogi i wsporniki oparcia.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.