Krzesło Canino Zobacz większe

Krzesło Canino

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Krzesło Canino

  Krzesło Canino

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Wysokość98
  Szerokość63
  Głębokość56
  Wysokość siedziska51
  Wysokość do podłokietnika70
  Biały lub czarny krytyTak
  Możliwość w dębieTak
  Wersja całe twardeNie

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Model Canino to kolejny przykład udanej ewolucji klasycznego krzesła w kierunku fotela kancelaryjnego. Model należy do linii klasycznej ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne – nogi, wsporniki oparcia i wreszcie podłokietniki o ergonomicznym kształcie. Duży wpływ na wizualny odbiór tego modelu mają także oczywiście przednie nóżki, których kształt można dowolnie dopasować do charakteru wnętrza. W siedzisku zastosowano stary styl wypełnienia jak dla krzeseł klasycznych czyli siedzisko na sprężynach. Możliwe następujące warianty obicia siedziska i oparcia: cała gama tapicerek od klasycznych , plamo/brudoodpornych do skór naturalnych. Dostępne też są wersje krzesła z różnymi rodzajami przednich nóżek ● nóżki klasyczne ● nóżki kopytkowe w stylu francuskim ● nóżki mocno podgięte ● nóżki klasycznie wygięte ● nóżki angielskie Krzesło w podstawowej wersji wykonane z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 60 różnych kolorów drewna. Oferujemy także wykonanie w drewnie dębowym z podobną ilością wariantów wybarwienia.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Krzesło Canino

  Krzesło Canino

  Model Canino to kolejny przykład udanej ewolucji klasycznego krzesła w kierunku fotela kancelaryjnego. Model należy do linii klasycznej ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.