Krzesło Canino Zobacz większe

Krzesło Canino

  • Zapytaj o produkt    
  • Zapytaj o produkt

    Krzesło Canino

    Krzesło Canino

    Lub zadzwoń do nas :
    pon-sob : 11.00 - 18.00
    tel. 570 504 303

    Opis

    Wysokość98
    Szerokość63
    Głębokość56
    Wysokość siedziska51
    Wysokość do podłokietnika70
    Biały lub czarny krytyTak
    Możliwość w dębieTak
    Wersja całe twardeNie

    Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
    Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

     Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

    Dodaj do listy życzeń

    Więcej informacji

    Model Canino to kolejny przykład udanej ewolucji klasycznego krzesła w kierunku fotela kancelaryjnego. Model należy do linii klasycznej ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne – nogi, wsporniki oparcia i wreszcie podłokietniki o ergonomicznym kształcie. Duży wpływ na wizualny odbiór tego modelu mają także oczywiście przednie nóżki, których kształt można dowolnie dopasować do charakteru wnętrza. W siedzisku zastosowano stary styl wypełnienia jak dla krzeseł klasycznych czyli siedzisko na sprężynach. Możliwe następujące warianty obicia siedziska i oparcia: cała gama tapicerek od klasycznych , plamo/brudoodpornych do skór naturalnych. Dostępne też są wersje krzesła z różnymi rodzajami przednich nóżek ● nóżki klasyczne ● nóżki kopytkowe w stylu francuskim ● nóżki mocno podgięte ● nóżki klasycznie wygięte ● nóżki angielskie Krzesło w podstawowej wersji wykonane z litego drewna bukowego gdzie dostępne jest ponad 60 różnych kolorów drewna. Oferujemy także wykonanie w drewnie dębowym z podobną ilością wariantów wybarwienia.

    Opinie

    Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz opinię

    Krzesło Canino

    Krzesło Canino

    Model Canino to kolejny przykład udanej ewolucji klasycznego krzesła w kierunku fotela kancelaryjnego. Model należy do linii klasycznej ale z widocznymi inklinacjami artystycznymi. W szczególności zwraca uwagę oryginalnie zaprojektowane oparcie z charakterystycznym, ornamentalnym wspornikiem. Całość dopełniają subtelnie i pieczołowicie wyprofilowane główne elementy konstrukcyjne.

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii:

    • Miejsca parkingowe

      Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

    • Dostawa mebli

      Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

    • Płatności kartą

      Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.