Materac Vital Plus

 • Zapytaj o produkt    
 • Zapytaj o produkt

  Materac Vital Plus

  Materac Vital Plus

  Lub zadzwoń do nas :
  pon-sob : 11.00 - 18.00
  tel. 570 504 303

  Opis

  Szerokość80 cm, 90 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm
  Długość200 cm
  Grubość20-21 cm

  Pokazane próbki tkanin i kolorów są tylko poglądową częścią naszej olbrzymiej kolekcji. Zapraszamy do STRONY Z TKANINAMI I KOLORAMI by zapoznać się z pełną ofertą .
  Wybór tkaniny, rozmiaru bądź funkcji spania, może mieć wpływ na końcową cenę produktu.

   Ponad 200 tkanin i kolorów dostępnych w salonie

  Dodaj do listy życzeń

  Więcej informacji

  Materac Vital Plus to materac ze sprężynami kieszeniowymi i matą kokosową, średniotwardy/twardy.

  Skala twardości:

  góra materaca: H2 - miękki do średniotwardy (to twardość odpowiednia dla tych osób, które lubią spać na miękkim, ale już bezpiecznym dla kręgosłupa, materacu);

  dół materaca: H3 - średniotwardy do twardy (typowy materac o najbardziej popularnej twardości, najbardziej klasyczny, stosunkowo twardy)

  Budowa materaca Vital Plus:

  1) Sprężyny kieszeniowe typu pocket, gdzie każda z nich pakowana jest osobno do kieszonki wykonanej z tkaniny, pracują niezależnie od siebie. Polecane są również osobom, które mają problemy z kręgosłupem.

  W materacu zastosowano 7-strefowy podział sprężyn, które symetrycznie względem środka strefy odpowiednio podpierają i stabilizują kręgosłup z uwzględnieniem jego naturalnych krzywizn. Takie rozwiązanie zapewnia niezależną pracę sprężyn, a struktura materaca pozwala na idealne dopasowanie się do naturalnego kształtu ciała.

  2) Pianka poliuretanowa - dodatkowa pianka, która otacza materac z dołu, z góry i po bokach, tworząc elastyczną ramę chroni go przed wygniataniem. Pianka poliuretanowa charakteryzuje się sprężystością i wytrzymałością, jest odporna na różnego rodzaju naciski, odkształcenia i wgniecenia, zapewnia naturalne podparcie dla kręgosłupa. Jej jednolita budowa zapewnia doskonałą izolację termiczną, a dzięki pęcherzykom powietrza zapewniona jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza i przewiewność. Materace wykonane z pianki poliuretanowej powstają przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu są bezpiecznie i higieniczne, są dobrą propozycją dla alergików i astmatyków. Pianka poliuretanowa nie powoduje ucisków, dzięki czemu nadaje się również dla osób narażonych na powstawanie odleżyn.

  3) Mata kokosowa - naturalny materiał posiadający właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, dzięki swojej strukturze poprawia wentylację oraz zwiększa twardość i elastyczność materaca. Materac posiada właściwości ortopedyczne, doskonale przepuszcza powietrze.

  4) Włókno klimatyzujące - utrzymuje wymaganą wentylację materaca, zwiększa jego wytrzymałość.

  5) Pokrowiec - pokrowiec na materac wykonany jest z dzianiny antyalergicznej, z wszytym zamkiem błyskawicznym umożliwiającym szybkie zdejmowanie i zakładanie.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Materac Vital Plus

  Materac Vital Plus

  Materac Vital Plus to materac ze sprężynami kieszeniowymi i matą kokosową, średniotwardy/twardy.

  Skala twardości: góra materaca: H2 - miękki do średniotwardy, dół materaca: H3 - średniotwardy do twardy.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Miejsca parkingowe

   Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

  • Dostawa mebli

   Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

  • Płatności kartą

   Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.