Krzesła - ponad 20 kolorów drewna i 800 tkanin do wyboru. 

 • Nowoczesny stołek barowy BST-1609/75 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Hoker jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek półbarowy BST-1609/61 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Hoker jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek T-1609/46 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Taboret jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Nowoczesny stołek T-1609/33 o ciekawym trójkątnym kształcie, w stylu skandynawskim, doskonale będzie się wpisywać w wystrój domowej jadalni, biura czy klubu. Taboret jest wykonany z drewna bukowego, z możliwością wyboru wybarwienia i tapicerki spośród szerokiej gamy kolorów oraz tkanin.

 • Wygodne, klasyczne krzesło z podłokietnikami o prostej formie. Fotelik Natan wykonany jest z drewna bukowego barwionego na dowolny kolor dostępny z szerokiej palety wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone tkaniną dostępną z bogatej oferty materiałów obiciowych. Model Natan znakomicie nadaje się do eleganckiej restauracji czy hotelu, jak również do...

 • Hoker Tulip.1 BST-9608 marki Fameg wykonany z wysokogatunkowego drewna bukowego. Piękne wykończenie, starannie dobrane kolory oraz niezwykły szyk i elegancja to cechy naszego produktu.

 • Hoker Tulip.2 BST-9608/1 marki Fameg wykonany z wysokogatunkowego drewna bukowego. Piękne wykończenie, starannie dobrane kolory oraz niezwykły szyk i elegancja to cechy naszego produktu.

 • Model Amada BST-1413 z Famegu to klasyczny hoker bistro. Szerokie, miękkie, wyprofilowane kubełkowo oparcie oraz miękkie tapicerowane siedzisko zapewnią komfort i wygodę. Krzesło barowe Amada BST-1413 wykonane z drewna dębowego bądź bukowego, wykończone tapicerką dostępną z szerokiego wachlarza tkanin. Idealne do wnętrz hotelowych, restauracyjnych,...

 • Klasyczne, profilowane krzesło barowe w nowoczesnej stylistyce marki Fameg. Hoker Cleo BST-1603 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych, ozdobione eleganckimi guzikami.

 • Tapicerowane, profilowane krzesło barowe Cleo BST-1605 w stylu skandynawskim, marki Fameg. Hoker Cleo BST-1605 może być wykonany z drewna dębowego lub bukowego wybarwionego na dowolny kolor dostępny spośród szerokiej gamy wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych (m. in. brudo- i...

 • Eleganckie, nowoczesne krzesło Olivia I nawiązujące do klasyki poprzez swoją formę, a także charakterystyczne oparcie w kształcie medalionu. Dzięki uniwersalnej konstrukcji idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi meblami.

 • Eleganckie, nowoczesny fotel Olivia II nawiązujący do klasyki poprzez swoją formę, a także charakterystyczne oparcie w kształcie medalionu. Fotel Olivia II dzięki uniwersalnej konstrukcji idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi meblami. Istnieje możliwość zamówienia krzesła bez podłokietnikówj:  krzesło Olivia I.

 • Smukłe, drewniane krzesło Ella o prostej formie z tapicerowanym oparciem i siedziskiem. Krzesło może być wykonane z drewna dębowego lub bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety barw dostępnej we wzorniku. Bogata kolekcja tkanin (m. in. brudo-, plamoodporne) pozwoli na dopasowanie krzesła do pozostałych mebli w salonie, czy jadalni.

 • Klasyczne krzesło Tavola III charakteryzujące się pionowymi szczeblami oparcia. Profilowane oparcie i miękkie siedzsko sprawiają, iż na krześle siedzi się komfortowo i wygodnie. Bogata kolekcja tkanin (około 800 tapicerek do wyboru, mi.in. brudo-, plamoodporne) oraz szeroka gama wybarwień drewna umożliwiają dopasowanie krzeseł do pozostałych mebli w...

 • Klasyczne krzesło gięte Tavola V z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Profilowane oparcie i miękkie siedzsko sprawiają, iż na krześle siedzi się komfortowo i wygodnie. Bogata kolekcja tkanin (około 800 tapicerek do wyboru, mi.in. brudo-, plamoodporne) oraz szeroka gama wybarwień drewna umożliwiają dopasowanie krzeseł do pozostałych mebli w salonie, czy...

 • Klasyczny fotelik Tavola V z drewnianymi podłokietnikami, tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Profilowane oparcie i miękkie siedzsko sprawiają, że w foteliku siedzi się komfortowo i wygodnie. Bogata kolekcja tkanin (około 800 tapicerek do wyboru, mi.in. brudo-, plamoodporne) oraz szeroka gama wybarwień drewna umożliwiają dopasowanie fotela do...

 • Tapicerowane krzesło Dario II z profilowanym oparciem, wykonane z drewna bukowego.  Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie krzesła w niepowtarzalnym wykończeniu.

 • Drewniane krzesło Alois o prostej formie z tapicerowanym siedziskiem. Krzesło może być wykonane z drewna dębowego lub bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety barw dostępnej we wzorniku. Bogata kolekcja tkanin (m. in. brudo-, plamoodporne) pozwoli na dopasowanie krzesła do pozostałych mebli w salonie, czy jadalni.

 • Smukłe, proste krzesło Kari III z poprzecznymi szczebelkami w wysokim oparciu. Wykonane z drewna bukowego barwionego na dowolny kolor z szerokiego wachlarza wybarwień. Siedzisko jest pokryte miękką tkaniną (do wyboru ponad 400 tapicerek, m. in. brudo-, plamoodporne). 

 • Drewniane krzesło Albin o prostej formie z tapicerowanym siedziskiem. Krzesło wykonane jest z drewna bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety barw dostępnej we wzorniku. Bogata kolekcja tkanin (m. in. brudo-, plamoodporne) pozwoli na dopasowanie krzesła do pozostałych mebli w salonie, czy jadalni.

 • Stylizowany fotel VILLE wykonany z drewna bukowego lub dębowego barwionego na jeden z wielu kolorów dostępnych w palecie wybarwień. Fotel jest w pełni tapicerowany, a pikowane guzikami oparcie dodaje mu szyku i elegancji. Bogata kolekcja tkanin oiciowych (m.in. brudo-, plamoodporne) oraz szeroka kolorystyka wybarwień drewna umożliwiają zaprojektowanie...

 • Nowoczesne krzesło Corso charakteryzujące się prostą linią, wykonane z drewna dębowego lub bukowego, siedzisko i oparcie w pełni tapicterowane. Praktyczny uchwyt w górnej części oparcia ułatwia przenoszenie krzesła. Szeroka paleta wybarwień drewna oraz bogaty wachlarz tkanin umożliwiają zaprojektowanie krzesła w niepowtarzalnym wykończeniu.

 • FALON - designerskie siedzisko marki Tabanda. Wyróżnia go żebrowa konstrukcja i niezwykła bryła - prosta i regularna u podstaw, zwieńczona łagodnie pofalowaną powierzchnią siedzenia. Podczas Łódź Design Festival 2011, FALON tak bardzo się wszystkim spodobał, że otrzymał nagrodę Must Have jako dobrze zaprojektowany przedmiot na polskim rynku.

 • Nowoczesna forma w stylu vintage. 

 • Modne, klasczne krzesło Country z twardym siedziskiem i szczebelkowym oparciem, wykonane z drewna bukowego barwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. 

 • Nowoczesny kubełkowy hoker LOKEREN z nutą stylistyki lat 60/70 charakteryzuje się bardzo dobrze wyprofilowanym oparciem i szerokim miękkim siedziskiem wypełnionym pianką wysoko elastyczną dającą wysoki komfort siedzenia. 

 • Nowoczesny kubełkowy hoker HAMME z nutą stylistyki lat 60/70 charakteryzuje się bardzo dobrze wyprofilowanym oparciem i szerokim miękkim siedziskiem wypełnionym pianką wysoko elastyczną dającą wysoki komfort siedzenia. Tył oparcia wykończony jest ozdobnym pikowaniem i guzikami, co dodaje krzesłu szyku i elegancji.

 • Hoker Lithops to niezwykle wygodna propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesność i jakość wykonania. Szerokie, miękkie, wyprofilowane kubełkowo oparcie oraz miękkie tapicerowane siedzisko zapewnią komfort i wygodę.

 • Klasyczne, proste krzesło Andre w pełni tapicerowane, wykonane z drewna bukowego lub dębowego wybarwionego na dowolny kolor spośród szerokiej palety wybarwień. Siedzisko i oparcie wykończone miękką tapicerką - do wyboru z bogatej kolekcji tkanin obiciowych. Model Andre doskonale sprawdzi się jako krzesło do salonu, czy jadalni urządzonych w nowoczesnej...

 • Wygodne krzesło z tapicerowanym siedziskiem Miso nawiązujące do stylu lat 60, Wykonane z drewna bukowego, Szeroka gama kolorów drewna  oraz ponad 800 tkanin do wyboru (m.in. brudo-, plamoodporne, typu AquaClean) pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego zestawienia oraz dopasowanie krzesła do pozostałych mebli w jadalni, czy w salonie.

Krzesła
 • Miejsca parkingowe

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Dostawa mebli

  Zamówienia i dostawa mebli na terenie całego kraju

 • Płatności kartą

  Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.